logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
Gościliśmy w Domu Pomocy Społecznej w Zakopanem PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 02. Styczeń 2012 22:34

W dniu 18 grudnia 2011 roku kolejny raz uczniowie naszej szkoły odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Zakopanem. Klasa Va pod opieką mgr Marii Śliwińskiej i mgr Magdaleny Kuchty zaprezentowała spektakl poetycko – muzyczny pt. "Święta w wierszach polskich poetów", a reprezentacja samorządów SP i Gimnazjum złożyła życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i wręczyła drobne upominki. Wizyty w DPS w Zakopanem to szczególnie wzruszające momenty w naszej szkolnej rzeczywistości i już czekamy na kolejne spotkania.