logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
Konkurs Recytatorski Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 02. Styczeń 2012 08:19

W  Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie organizowanym już po raz ósmy w naszej szkole wzięło udział 89 uczniów z 11 szkół powiatu tatrzańskiego. Impreza organizowana jest pod honorowym patronatem Starosty Tatrzańskiego Pana Andrzeja Gąsienicy  Makowskiego. Jury, podkreślając wysoki poziom konkursu, nagrodziło uczniów w trzech kategoriach wiekowych. Pierwsze miejsca zajęli Patryk Hawryła (klasy I – III), Zuzanna Kubowicz i Joanna Patyrak – ex aequo (klasy IV – VI) oraz Małgorzata Franosz (klasy gimnazjum). Gratulujemy.

Pełna lista osób nagrodzonych i wyróżnionych w załączniku.

 

LAST_UPDATED2