logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
Nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Piątek, 18. Listopad 2011 22:48

W dniu 9 listopada 2011 r. rozdano nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie. Konkurs organizowany od kilku lat przez naszą szkołę ma na celu m.in. wychowanie w duchu szacunku do wartości narodowych. Objęty jest honorowym patronatem Wójta Gminy Poronin Pana Bronisława Stocha. W tym roku 86 uczniów z Gminy Poronin przygotowało prace nawiązujące do odzyskania niepodległości, symboli narodowych i walk o wolną Polskę. Fotografia obok tekstu przedstawia portret Józefa Piłsudskiego autorstwa Roksany Gawlak – zdobywczyni I miejsca w kategorii gimnazjum.
Lista nagrodzonych – w załączniku..

LAST_UPDATED2