logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
Jak przyroda, to tylko ... w Niedzicy ! PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Piątek, 18. Listopad 2011 22:38

Na lekcję przyrody najlepiej udać się w plener. Przekonali się o tym nasi drugoklasiści, którzy wraz ze swoją panią mgr Anną Bartol tak wspominają wycieczkę do Niedzicy:
Dzień 12 października nie zapowiadał się obiecująco. Deszcz, zimno, mgła. W miarę zbliżania się do celu, którym była Niedzica, zauważyliśmy poprawę pogody. Już na zaporze mogliśmy podziwiać piętrowość roślinności, piękny krajobraz oraz nowość – trójwymiarowy rysunek na tamie ! Zamek, jego historia oraz mroczne tajemnice wzbudziły wielkie emocje oraz zainteresowanie. A rejs statkiem „Harnaś” był wspaniałą przygodą kończącą naszą wyprawę. Kasztany nazbierane pod zamkiem służą nam jako materiał do zajęć plastycznych oraz jako liczmany w matematyce.

LAST_UPDATED2