logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
Wystawa „Pogranicze w obiektywie młodych” – wspomina Małgorzata Walkosz PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Środa, 20. Październik 2010 00:00

22 września 2010 roku miałam przyjemność uczestniczyć w uroczystym otwarciu wystawy fotograficznej „Pogranicze w obiektywie młodych” oraz prezentacji „Młodzieżowego Słownika Turystycznego”. Byłam pod wielkim wrażeniem zdjęć zrobionych przez moich kolegów. Każde jest interesujące na swój sposób. Najbardziej spodobały mi się te przedstawiające cudowne krajobrazy pogranicza i wycieczkę do słowackich jaskiń. Zwróciłam też uwagę na fotografie Poronina. Nie myślałam, że moja miejscowość jest aż tak piękna. Zauważyłam, że większość przybyłych na uroczystość gości było podobnego zdania. Również zachwycali się ciekawymi zdjęciami z naszych podróży. Z niecierpliwością czekałam na prezentację „Młodzieżowego Słownika Turystycznego”, który współtworzyłam z Kołem Młodych Redaktorów. Czułam się dumna, kiedy pani Anita Żegleń kolejno wymieniała nasze nazwiska. Tę chwilę z pewnością zapamiętam na długo. Na zakończenie z przyjemnością zjedliśmy przygotowany poczęstunek, jak zwykle pyszny. Czas pracy przy projekcie minął mi bardzo szybko, ale przyjemnie. Jestem też bardzo zadowolona z jego efektów. Uważam, że dzięki takim projektom możemy się wiele nauczyć. Szkoda, że to już koniec! Małgorzata Walkosz (KMR)

Projekt "Młodzi na szlakach pogranicza polsko-słowackiego" jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.

 

 

LAST_UPDATED2