logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
Prezentacja o projekcie „Młodzi na szlakach pogranicza polsko-słowackiego PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Wtorek, 26. Październik 2010 00:00

Na konferencji kończącej projekt „Młodzi na szlakach pogranicza polsko – słowackiego” w dniu 22 października br. uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście mogli obejrzeć prezentację podsumowującą działania w projekcie. Kilkudziesięciominutowy film autorstwa pana Rafała Łukaszczyka łączy sceny i zdjęcia dokumentujące realizację projektu. 


 

Pokaz zrobił na wszystkich wielkie wrażenie. Uczniowie i nauczyciele z sentymentem wspominali minione chwile pełne radości i wzruszeń. Przypomniano spotkania, wycieczki, warsztaty z ostatnich 10 miesięcy. Znów znaleźliśmy się na ścieżkach naszych polsko-słowackich wędrówek. Obecnie prezentację mogą oglądać uczniowie naszej szkoły na godzinach wychowawczych wraz ze swoimi wychowawcami. Kopię filmu przekazaliśmy również do partnerskiej szkoły w Spišskim Hrhovie.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.

 

LAST_UPDATED2