logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
Biblioteka Zespołu Szkół w Poroninie PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Niedziela, 03. Październik 2010 18:16

W naszej bibliotece uczniowie mogą spędzić wolny czas w pracowni ICIM, korzystając z zasobów internetowych, a znalezione w ten sposób informacje wykorzystują do napisania referatów lub przygotowania się na lekcje oraz mają możliwość zagrania w gry internetowe.

Zbiory biblioteki podzielona są na książki księgozbioru szkoły podstawowej i na książki księgozbioru gimnazjum. Regały, aby szybciej znaleźć książkę są ponumerowane a książki na nich poukładane alfabetycznie w/g autorów i podziału na: lektury, literaturę młodzieżową polską, literaturę młodzieżowa zagraniczną, poezję, literaturę regionalną, literaturę dla nauczycieli oraz zbiór podręczny z którego słowniki i encyklopedie są wypożyczane w czytelni i na lekcjach.

 

LAST_UPDATED2