logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
Autorzy Młodzieżowego Słownika Turystycznego PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 06. Wrzesień 2010 00:00

Grupa uczniów z naszej szkoły podjęła się trudnego i ekscytującego zadania – napisania Młodzieżowego Słownika Turystycznego. Pracami redakcyjnymi kierowały panie mgr Anita Żegleń i mgr Katarzyna Budyn.   W skład zespołu redakcyjnego, którym opiekowała się mgr Marta Kowalczyk weszli : Natalia Chowaniec, Paulina Cudzich, Katarzyna Galica, Agnieszka Głowacz, Danuta Gut, Wioletta Król, Ewelina Rzadkosz, Michał Skupień, Małgorzata Walkosz, Kinga Waśko. To wyjątkowe doświadczenie edukacyjne na pewno zaprocentuje w przyszłości. Publikacja została wydana w ramach projektu „Młodzi na szlakach pogranicza polsko – słowackiego”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska -Republika Słowacka 2007-2013.

LAST_UPDATED2