logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
Koło Młodych Redaktorów PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 22. Luty 2010 22:39

Grupa uczniów naszej szkoły utworzyła Koło Młodych Redaktorów w ramach realizacji projektu „Młodzi na szlakach pogranicza polsko-słowackiego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu  ”Tatry” w ramach Programu i Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.

 

 

 

Spotkania prowadzone są przez panią mgr Martę Kowalczyk, a nadzorowane przez koordynatora projektu panią mgr Anitę Żegleń, przy współpracy pani mgr Katarzyny Budyn. Zajęcia KMR odbywają  się od stycznia 2010 roku, raz w tygodniu. Do Koła Młodych Redaktorów należy 20 uczniów z klas: VI SP, I – III Gimnazjum. W naszej pracy korzystamy ze sprzętu zakupionego z funduszy unijnych, są to m.in.: laptop (jest potrzebny do prac w ramach projektu), aparat cyfrowy (umożliwia nam dokumentowanie wycieczek, różnych spotkań i naszej działalności), tablica multimedialna (do wyświetlania zdjęć i prezentacji), kamera (nagrywamy nasze wycieczki i warsztaty), dyktafon (pomocny w tworzeniu słownika i nagrywaniu wywiadów).
Nasza grupa zajmuje się pisaniem sprawozdań z wycieczek i warsztatów, tekstów na stronę internetowa naszej szkoły oraz do prasy. Głównym  jednak celem pracy KMR jest stworzenie „Młodzieżowego Słownika Turystycznego Polsko-Słowackiego”. (KMR )

LAST_UPDATED2