logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
Perły architektury i kultury pogranicza - Zakopane PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 22. Luty 2010 22:39

W najbliższą sobotę 27 marca 2010r. uczniowie i nauczyciele naszej oraz partnerskiej szkoły ze Słowacji będą uczestniczyli  w wycieczce do Zakopanego w ramach projektu Młodzi na szlakach pogranicza polsko - słowackiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżet państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska –Republika Słowacka 2007-2013.

 

 

 

Rozpoczniemy od zwiedzania wyjątkowej Kaplicy Najświętszego Serca Jezusowego w Jaszczurówce oraz Galerii Władysława Hasiora. Liczymy, że  niezwykłe instalacje artysty zrobią wrażenie na oglądających. Następnie przejdziemy do Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba, przespacerujemy się  na Stary Cmentarz na Pęksowym Brzyzku. Zwiedzimy ponadto Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach i Gmach Główny Muzeum Tatrzańskiego. Mamy nadzieję, że naszym słowackim przyjaciołom spodoba się Zakopane i jego atrakcje. (KMR)

Program wycieczki

LAST_UPDATED2