Home ARCHIWUM
II TURNIEJ O PUCHAR PRZECHODNI WÓJTA GMINY PORONIN dla klas I – III szkoły podstawowej PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 22. Luty 2010 21:58

W dniu  13 stycznia 2010 roku w hali sportowej Zespołu Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie odbył się

II  TURNIEJ  O  PUCHAR  PRZECHODNI  WÓJTA  GMINY  PORONIN

dla klas I – III szkoły podstawowej

Rywalizowały drużyny z następujących szkół podstawowych naszej gminy: Małego Cichego, Nowego Bystrego, Murzasichla, Suchego, Zębu i Poronina.

Zawody rozpoczął tor przeszkód, następnie odbywały się mecze piłki nożnej, piłki przerzucanej i  unihokeja.

W  wyniku zaciętej walki sportowej i poświęcenia zawodników drużyny zajęły miejsca :

I miejsce –  Szkoła  Podstawowa w Nowem Bystrem
II miejsce –  Szkoła  Podstawowa  w Poroninie
III miejsce -  Szkoła  Podstawowa w Murzasichlu
IV miejsce - Szkoła  Podstawowa  w Zębie
V miejsce - Szkoła  Podstawowa  w Małem Cichem
VI miejsce - Szkoła  Podstawowa  w Suchem

Zgodnie z ideą turnieju  nagrodę  główną - Puchar Przechodni Wójta Gminy Poronin – uczniom i opiekunom ze szkoły w Nowem Bystrem wręczył Wicewójt  Gminy Poronin Pan Andrzej Buńda, a zawodników udekorowała medalami Dyrektor Szkoły Pani Zofia Chowaniec. Przez najbliższy rok Puchar będzie trofeum zawodników  z klas I – III z Nowego Bystrego.
Organizatorzy serdecznie dziękują nauczycielom kształcenia zintegrowanego i wychowania fizycznego z naszej gminy za przygotowanie uczniów i udział w zawodach. Zapraszamy za rok do sportowej zabawy!
Ze sportowym pozdrowieniem - organizatorzy: Anna Bartol, Marta Kowalczyk, Paweł Serwatowicz i Renata Sieczka.