Procedury związane z rozpoczęciem roku szkolnego PDF Drukuj Email
Piątek, 28. Sierpień 2020 17:22

Uczniowie wchodzą o wyznaczonej godzinie, dezynfekują dłonie, wchodzą w maseczkach i kierują się do swojej sali. Zajmują wolne miejsce w miarę możliwości przy wolnym stoliku, mogą ściągnąć maseczki.

W razie  pojawienia się przed wejściem do szkoły w tym samym czasie dużej grupy uczniów ustawiają się oni w kolejce, zachowując dystans społeczny - 1,5 metra.

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego rodzice uczniów klas II – VIII proszeni są o pozostanie  na boisku szkolnym  z zachowaniem dystansu społecznego. Do budynku szkoły wchodzą tylko osoby w celu załatwienia niezbędnych spraw z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i rygoru sanitarnego.

Godzina 9.00 – msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego.

Godzina 10.00 – rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas I – sala sportowa.

Uczniowie klasy I a wraz z rodzicami wchodzą wejściem głównym do budynku sali sportowej, uczniowie klasy I b i ich rodzice wchodzą wejściem do przewiązki i przechodzą na salę gimnastyczną. Cały czas należy stosować się do zasad rygoru sanitarnego. Obowiązkowa dezynfekcja rąk oraz założone maseczki.

Osoby, które nie zastosują się do rygoru sanitarnego, nie mogą przebywać na terenie szkoły.

Lista uczniów przyjętych do klas I znajduje się na stronie szkoły.