logo

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Konsultacje telefoniczne z psychologiem PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Czwartek, 23. Kwiecień 2020 23:50

Czas epidemii związanej z koronawirusem, to czas wymagający od każdego z nas dużej samodyscypliny i przestrzegania wprowadzanych ograniczeń, zakazów i nowych obowiązków. To także zmiana dotychczasowego trybu życia i czasowa izolacja. W tej trudnej sytuacji każdy odnajduje się inaczej. Aby wesprzeć Mieszkańców w tym trudnym okresie, Gmina Poronin organizuje od 22 kwietnia bezpłatne konsultacje telefoniczne z psychologiem.

Wsparcie można uzyskać pod numerem telefonu 667 500 696 w następujących godzinach:

 

  • Poniedziałki, wtorki i piątki – od 17 do 19 – konsultacje dla dorosłych.
  • Środy i czwartki – od 15 do 17 – konsultacje dla dzieci i młodzieży.

 

Jeżeli odczuwasz dyskomfort psychiczny związany z epidemią koronawirusa, zadzwoń. Nie jesteś w tym osamotniony.


LAST_UPDATED2