logo

Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Co komu w duszy gra... PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Wtorek, 24. Grudzień 2019 23:47

17.12.2019 miało miejsce otwarcie wystawy zatytułowanej "Co komu w duszy gra....". Jest to pierwsza wystawa z cyklu promująca różne talenty mieszkańców Poronina. Na wystawie obejrzeć można obrazy pana Edwarda Lasyka oraz filcowe obrazki wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Poroninie pod opieką pani Marii Śliwińskiej. W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, członkowie stowarzyszenia "Na grapie" oraz pracownicy gminy na czele z panią Wójt Anitą Żegleń. Wystawę obejrzeć można w Szkolnym Muzeum Historyczno- Regionalnym do 24.01.2020 w godzinach pracy szkoły. Serdecznie zapraszamy.

Galeria

facebook