logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 601064
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Na tropie zwierząt Drukuj Email
Poniedziałek, 27. Marzec 2017 21:40

Uczniowie z klasy II b odwiedzili w dniu 13 marca br.  Interaktywne Centrum Edukacyjne w Tatrzańskim Parku Narodowym. Tematem ich lekcji były ślady i tropy zwierząt żyjących w Tatrach. Drugoklasiści twierdzą, że przygoda w sali zabaw i odkryć była niezwykła.

 

 

 

 

 


 
Nagroda dla Wiktorii w konkursie literackim Drukuj Email
Poniedziałek, 27. Marzec 2017 21:34

Wiktoria Walkosz – Jambor, uczennica kl. VI a zajęła III miejsce w Gminnym Konkursie Literackim o Patronie Szkoły Podstawowej w Suchem – Antoninie Tatar. Nagrodzona została za list do pani Antoniny. Temat był niełatwy – tym bardziej cieszymy się z jej sukcesu. Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 17 marca 2017 r. W Szkole Podstawowej w Suchem. Uczennicę przygotowała do konkursu pani Maria Śliwińska.

fot. http://poronin.pl/kultura/aktualnosci/gminny-konkurs-wiedzy-o-yciu-i-dzialalnosci-antoniny-tatar

 

 

 


 
II Czekoladowy Dzień Kobiet Drukuj Email
Niedziela, 26. Marzec 2017 22:09

We wspaniałym nastroju obchodziliśmy II Czekoladowy Dzień Kobiet przygotowany przez klasę II a gimnazjum. Było mnóstwo atrakcji a wśród nich klimatyczny występ naszego absolwenta Macieja Dziubasa, kabaret „Plotki o kobietach” w wykonaniu nauczycieli naszej szkoły (Jacek Kuć, Mateusz Timek, Michał Tragarz, Paweł Serwatowicz, Rafał Łukaszczyk), konkursy przygotowane przez chłopców z klasy II a gimnazjum, pracownia plastyczna naszego absolwenta Jaśka Galicy. Najwięcej emocji wzbudził jednak koncert w wykonaniu rodziców – panowie otrzymali owacje na stojąco. W trzech brawurowo wykonanych utworach wystąpili: Dominik Mika, Wojciech Pawlikowski, Andrzej Żegleń, Jerzy Cepiel, Krzysztof Czernik, Maciej Czernik, Maciej Bobak, Adam Machunik, Michał Buńda, Józef Dorula, Tadeusz Łata, Mirosław Grela.

Zachęcamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez TVPodhale:
https://www.youtube.com/watch?v=nC3kYgeRKDY
oraz zdjęć wykonanych przez pana Łukasza Nodzyńskiego:
https://www.facebook.com/pg/tatrafoto/photos/?tab=album&album_id=746243648865641

Przedstawiamy wybrane komentarze z naszego oficjalnego profilu internetowego:

Czy wy oby na pewno jesteście tylko szkoła podstawowa ....a nie teatralna, kabaretowa. ... jestem absolwentka waszej szkoły ale przyznam że nigdy takiego czegoś nie widziałam ....jestem pozytywnie zaskoczona. Wielki pokłon !

(Beata Kulasek)

Było fantastycznie!!! Szkoda tylko, że na następny Dzień Kobiet czekać trzeba aż cały rok... Dziękujemy organizatorom i występującym artystom przez duuuże A!

(Zofia Żegleń)

Najwspanialszy Dzień Kobiet. Panowie byli wisienką na torcie

(Anna Łata)


 

 
Listy do kobiet Drukuj Email
Niedziela, 26. Marzec 2017 22:04

W dniu 8 marca 2017 r. nasi uczniowie pojechali z programem kabaretowym „Listy do kobiet" do Domu Pomocy Społecznej w Zakopanem. Najmłodsi uczniowie z klas III - V byli w odwiedzinach w DPS po raz pierwszy. Było to dla nich ogromne przeżycie, byli wzruszeni, może nawet troszkę przestraszeni, że są takie miejsca, gdzie samotni i chorzy ludzie mieszkają bez rodzin. Uczniom towarzyszyły panie Magdalena Kuchta oraz Anna Bartol.

 

 

 


 
Na naszych narciarzy nie ma mocnych! Drukuj Email
Niedziela, 26. Marzec 2017 21:59

07.03.2017 r. odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim o Puchar Wójta Gminy Poronin. Zawodników gościła stacja narciarska Suche. Nasi narciarze spisali się wyśmienicie, w łącznej klasyfikacji szkół podstawowych i gimnazjów zajęliśmy pierwsze miejsce!

Pełne wyniki konkursu (również w poszczególnych kategoriach wiekowych) znajdują się tutaj:

http://poronin.pl/turystyka/aktualnosci/zawody-w-slalomie-gigancie-w-suchem

 

 

 

 

 

 


 
« PoczątekPoprzednia11121314151617181920NastępnaOstatnie »

Strona 11 z 65