logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 639643
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Nasza gimnazjalistka w ogólnopolskim finale Olimpiady! Drukuj Email
Poniedziałek, 27. Marzec 2017 22:17

Z wielką radością informujemy, że Natalia Rejczak, uczennica klasy II a gimnazjum została laureatką wojewódzkiego etapu XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie. W dniu 29 marca Natalia będzie reprezentować województwo małopolskie w ogólnopolskim finale, który odbędzie się w Siedlcach. Uczennicę przygotowują do konkursu s. Zofia Gędźba i ks. Kazimierz Szarek. Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia i trzymamy kciuki za Natalię.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Wiosenny dzień otwarty Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Poniedziałek, 27. Marzec 2017 22:15

Pierwszy dzień wiosny był szczególnie ciekawy dla przyszłych pierwszoklasistów. Od rana mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach plastycznych, potem obejrzeli konkurs piosenki polskiej w klasach I-III i wspólne z uczniami naszej szkoły topili Marzannę. We wrześniu na pewno z wielką radością przyjdą znowu do szkoły … tym razem na dłużej :)

 

 

 

 

 


 
Witaliśmy wiosnę Drukuj Email
Poniedziałek, 27. Marzec 2017 22:09

Bardzo wesoło świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny w naszej szkole. Młodsze klasy zorganizowały Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów, natomiast Samorząd Uczniowski wraz z panią Renatą Tragarz zaproponował atrakcyjne zabawy starszym uczniom. Wszyscy zakładali ubrania w wiosennych (żółty, zielony, pomarańczowy!) kolorach. Było mnóstwo konkursów. Najbardziej wiosenną klasą okazała się G II a, natomiast całą rywalizację wygrała G II b.

 

 


 
Ratujemy i uczymy ratować Drukuj Email
Poniedziałek, 27. Marzec 2017 22:04

Uczniowie klasy III b wraz panią Anną Bartol właśnie ukończyli program "Ratujemy i uczymy ratować". Trzecioklasiści przez trzy tygodnie uczyli się, jak wzywać pomocy, jak jej udzielać, jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej, poznawali też wiele innych pożytecznych informacji i umiejętności. Na koniec wszyscy otrzymali dyplom ukończenia kursu. Korzyść z takiej edukacji wydaje się nie do przecenienia.

 

 

 

 


 
Jasiek znowu w finale konkursu Drukuj Email
Poniedziałek, 27. Marzec 2017 22:02

W dniu 16 marca w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem odbyły się eliminacje powiatowe XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Nasz uczeń Jan Węgrzyniak zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej (podobnie jak w ubiegłym roku!)  i będzie reprezentował powiat tatrzański w finale wojewódzkim. Serdecznie gratulujemy Jaśkowi oraz jego opiekunowi - panu Radkowi Fiedlerowi. Trzymamy kciuki za finał!

 

 

 

 


 
« PoczątekPoprzednia11121314151617181920NastępnaOstatnie »

Strona 11 z 66