logo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 238 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 2098266
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Gminny Turniej Piłki Ręcznej gimnazjalistów
Niedziela, 08. Grudzień 2013 23:28

W dniu 27.11.2013 rozegrano Gminny Turniej Piłki Ręcznej dla chłopców gimnazjum z terenu Gminy Poronin. Zawody były traktowane jako eliminacje gimnazjalne do finałów powiatowych.

Zgłoszono szkoły:

Zespół Szkół w Nowem Bystrem,

Zespół Szkół w Murzasichlu,

Zespół Szkół w Zębie.

Rolę gospodarza pełnił Zespół Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie.

 

Rozegrano turniej "każdy z każdym", wyłaniając zwycięzcę, którego rolą będzie reprezentowanie Gminy Poronin w finałach powiatowych.

Więcej…
 
Rusza Program Szkoła z klasą 2.0
Środa, 13. Listopad 2013 01:23

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do Programu Szkoła z klasą 2.0 prowadzonego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i „Gazetę Wyborczą”. Koordynatorkami Programu są: mgr Katarzyna Budyn (szkoła podstawowa) i mgr Anita Żegleń (gimnazjum).

Przez cały rok szkolny będziemy wykonywać szereg zadań skupiających się na mądrym wprowadzaniu i wykorzystywaniu nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w codziennej pracy szkolnej.

Program upowszechnia wśród uczniów wiedzę i postawy potrzebne we współczesnym świecie, pomaga rozwijać umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, stosować nowe technologie do uczenia się a nie tylko rozrywki, odpowiedzialnie korzystać ze źródeł, stosować szkolną wiedzę w praktyce, bezpiecznie korzystać z internetu. (http://szkolazklasa2013.ceo.nq.pl/o_programie)

Już wkrótce odbędą się debaty klasowe zorganizowane przez nauczycieli uczestniczących w Programie. Uczniowie zostaną zapoznani z celem debat, porozmawiają o wykorzystaniu TIK (technologii informacyjno – komunikacyjnych) w naszej szkole i podyskutują o Kodeksie 2.0.

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z siedmioma punktami Kodeksu 2.0.

Materiał pochodzi ze strony: http://szkolazklasa2013.ceo.nq.pl


 
Konkurs Recytatorski Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie
Piątek, 15. Listopad 2013 01:15

W dniu 7 listopada br. odbyła się X - jubileuszowa edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie. Wzięło w niej udział 77 uczestników z dziewięciu szkół powiatu tatrzańskiego. Konkurs już od wielu lat odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Tatrzańskiego Pana Andrzeja Gąsienicy – Makowskiego. Na uroczystości rozdania nagród obecny był pan Jan Budz Przewodniczący Rady Powiatu Tatrzańskiego. Jury obradowało w składzie:  Zofia Król – Łęgowska, Katarzyna Krzyściak, Barbara Mróz, Anna Malacina – Karpiel, Jacek Zięba – Jasiński. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze, a laureaci – nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Zakopanem.

Wyniki konkursu w załączniku.

Galeria


 
IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY WĘDROWALI KU WOLNEJ OJCZYŹNIE
Piątek, 15. Listopad 2013 00:46

Poznaliśmy wyniki IX Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie organizowanego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poronin. W dniu 05.11.2013 roku komisja konkursowa w składzie: Laura Zięba – Jasińska, Magdalena Kuchta, Stanisław Gał, Sebastian Króliszewski  oceniła prace plastyczne nadesłane przez szkoły:  ZS Murzasichle, SP Suche, ZS Poronin, ZS Ząb, SP 4 Zakopane, SP 5 Zakopane, ZS Chludowo. Przyznano 9 nagród, 12 wyróżnień oraz nagrodę specjalną.

Wyniki konkursu w załączniku.

Galeria


 
Śpiewająco o Ojczyźnie
Piątek, 15. Listopad 2013 00:42

Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w IV Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej w Zębie. W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła Rozalia Jamrych (klasa Va), natomiast II miejsce Katarzyna Chowaniec z klasy VI b. W kategorii gimnazjum bezkonkurencyjna okazała się Magdalena Dziubas ( klasa III b), zwyciężając w swojej grupie wiekowej. Uczennice przygotowała pani Magdalena Kuchta. Gratulujemy!

 
« PoczątekPoprzednia91929394NastępnaOstatnie »

Strona 91 z 94