logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 89 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 994751
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Zdjęcia z Dnia Języków Obcych Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wtorek, 09. Październik 2018 21:15


 

 
Od ziarenka do bochenka Drukuj Email
Wtorek, 02. Październik 2018 20:51

Korzystając z uprzejmości Państwa Pawlikowskich uczniowie klasy III mogli zobaczyć jak powstaje chleb, a także poznać trochę historii Poronina, bo tutejsza piekarnia istnieje od 1888 r. Było miło, ciekawie i smacznie.

Galeria
 
Wizyta w stolarni i pracowni krawieckiej Drukuj Email
Czwartek, 27. Wrzesień 2018 22:53

Jakie zawody wybiorą w przyszłości uczniowie klasy IIa? Jeszcze nie wiadomo. Może ten wybór ułatwi im wizyta w stolarni i pracowni krawieckiej Państwa Łukaszczyków, dokąd ostatnio wybrali się z wychowawczynią p. Martą Kowalczyk.

Galeria

 
Ognisko integracyjne Drukuj Email
Niedziela, 23. Wrzesień 2018 23:07

Ognisko integracyjne kl.II b z wychowawczynią Anną Bartol uważamy za nadzwyczaj udane! Innego zdania mogą być owce kameruńskie, które nie były zbyt towarzyskie - sami zobaczcie

 

 

 

 

 


 
Nasi gimnazjaliści bezkonkurencyjni w egzaminach zewnętrznych Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Czwartek, 30. Sierpień 2018 22:36

W roku szkolnym 2017 / 2018 - 38 uczniów naszego gimnazjum pisało egzamin zewnętrzny organizowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Osiągnęliśmy bardzo wysokie wyniki nie tylko na tle Gminy Poronin, ale również na tle powiatu tatrzańskiego i województwa małopolskiego. Kolejny raz znaleźliśmy się w czołówce szkół w powiecie tatrzańskim. Kilkoro uczniów uzyskało maksymalne wyniki (100%) z poszczególnych części sprawdzianu lub egzaminu. Klasa III a gimnazjum okazała się najlepszą klasą w gminie Poronin w egzaminach zewnętrznych. Uczniowie tej klasy wraz dyrektor Zofią Chowaniec oraz wychowawczynią Anitą Żegleń zostali zaproszeni na uroczyste podsumowanie roku szkolnego do Urzędu Gminy Poronin. Serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową informacją.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 10 z 76