logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 99 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 829800
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Mój Chrystus połamany Drukuj Email
Wtorek, 17. Kwiecień 2018 22:07

Uczniowie naszej szkoły wraz z panem Jackiem Kuciem przygotowali widowisko Mój Chrystus połamany na podstawie książki Ramona Cue Romano SI o tym samym tytule. Przedstawienie mogli obejrzeć uczniowie i nauczyciele tuż przed Świętami Wielkanocnymi, natomiast rodzice i mieszkańcy Poronina zostali zaproszeni na występ w dniu 15 kwietnia do kościoła parafialnego w Poroninie. Mamy nadzieję, że spektakl dostarczył wzruszeń i wzbudził refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego człowieka. Dziękujemy s. Sylwanie i pani Magdalenie Kuchcie za reżyserie przedstawienia.

Więcej zdjęć na profilu społecznościowym naszej szkoły.

fot. ks. Arkadiusz Zych


 

 
Trzymamy kciuki za Jaśka! Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wtorek, 17. Kwiecień 2018 21:51

W siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem odbyły się eliminacje powiatowe XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.  W kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zajął nasz uczeń z klasy VIIa - Jan Węgrzyniak. Jego opiekunem naukowym jest pan Radosław Fiedler. Chcemy przypomnieć, że Jan Węgrzyniak to ubiegłoroczny wicemistrz Polski tego konkursu. Trzymamy kciuki za naszego ucznia w dalszych etapach!

 

 

 

 

 


 
Znaleźliśmy wiosnę!!! Drukuj Email
Wtorek, 17. Kwiecień 2018 21:40

Klasa I b wraz z wychowawczynią, panią Anną Bartol śledziła wiosnę w Suchem na Tatarach. A pomagała im mama Pawła - pani Danuta Dziubas. Jak widać, wiosnę znaleźli, a potem świętowali ten fakt przy ognisku i herbatce ze słodkim poczęstunkiem.

 

 

 

 


 
O zagrożeniach cyberprzestrzeni …i nie tylko Drukuj Email
Wtorek, 17. Kwiecień 2018 20:59

W dniu 11 kwietnia  gościliśmy w naszej szkole policjantów w Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. Spotkanie okazało się bardzo interesujące. Uczniowie mogli dowiedzieć się mnóstwa ciekawych rzeczy na temat bezpiecznego korzystania z internetu i zagrożeń cyberprzestrzeni.  Policjanci omówili również zagadnienia związane z odpowiedzialnością osób małoletnich. Dziękujemy!

 

 


 
Rozdanie nagród w Konkursie Literackim Drukuj Email
Środa, 28. Marzec 2018 13:55

Uprzejmie informujemy o rozstrzygnięciu XIII edycji Konkursu Literackiego „Na tatrzańskim szlaku”. Laureatów wraz z opiekunami zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się 5 IV 2018 r. o godz. 11 00 w Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego przy ul. Chałubińskiego 42 a w Zakopanem. Prosimy o potwierdzenie przybycia na uroczystość. Serdecznie zapraszamy.

Lista laureatów


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 10 z 73