logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 1085326
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Nasi skrzydlaci przyjaciele
Niedziela, 13. Październik 2019 22:17

Sukces uczniów klasy II b.

W konkursie plastycznym "Nasi skrzydlaci przyjaciele" organizowanym przez TPN wyróżnienie zdobyli: Klimek Bafia,Ola Krawczyk i Iza Marduła. Gratulacje!

Galeria


 
Wycieczka klasy II a
Wtorek, 08. Październik 2019 23:30

Jesień w Dolinie Strążyskiej i praca w TOPR nie mają tajemnic dla uczniów klasy 2 A. Dziękujemy tacie Antosi za wycieczkę pełną wrażeń.

Galeria


 
Wygrana w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej
Niedziela, 06. Październik 2019 20:43

W dniu 01.10.2019r. reprezentacja chłopców klas VII - VIII wygrała Gminny Turniej Piłki Nożnej rozegrany w Szkole Podstawowej w Zębie.

Gratulujemy zwycięzcom i opiekunowi p. Michałowi Tragarz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
„Widzisz mnie – widzę Cię”
Wtorek, 01. Październik 2019 18:42

Czy z ciemnością wiążą się jakieś niebezpieczeństwa? To pytanie było motywem przewodnim tegorocznej akcji ,,Czytamy młodszym kolegom". Odpowiedzi na nie szukali uczniowie klas I a,b, a inspiracji dostarczył fragment książki G. Kasdepke "Ostrożnie!" zaprezentowany przez uczennicę kl. VIII a Karolinę Szostak.

Następnie dzieci w ciemnej szatni sprawdzały, jak noszenie odblasków zwiększa widoczność pieszego w ciemności oraz obserwowały, na czym polega zjawisko fluorescencji. Na zakończenie pierwszoklasiści wykonali ilustracje dotyczące bezpiecznego poruszania się po drodze. Ich prace będą zaprezentowane na korytarzu II piętra oraz w bibliotece szkolnej. Zatem „Ciemności bać się nie trzeba...”, a pierwszoklasistom potwory i spółka już niestraszne. Wiedzą jednak, że nie mogą w pełni zaufać ciemności na drodze i po zmroku muszą być widoczni – dla własnego bezpieczeństwa. Wspólnie podążamy za hasłem „Widzisz mnie – widzę Cię”, rozpowszechnianym w naszej szkole.

Galeria

 

 


 
II miejsce w Rajdzie Szaroty 2019
Niedziela, 29. Wrzesień 2019 15:58

Galeria


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 10 z 85