logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 730443
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Nagrody i wyróżnienia z okazji Święta Edukacji Narodowej Drukuj Email
Poniedziałek, 30. Październik 2017 20:24

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wielu naszych nauczycieli i pracowników szkoły otrzymało zaszczytne nagrody i wyróżnienia.

Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania otrzymały z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty: mgr Renata Tragarz i mgr Anita Żegleń.

Nagrody Wójta Gminy Poronin za wyjątkowe osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej otrzymały: mgr Zofia Chowaniec - dyrektor szkoły oraz mgr Renata Sieczka.

Nagrody Dyrektora Szkoły Podstawowej w Poroninie otrzymali w tym roku: mgr Katarzyna Budyn (wicedyrektor), mgr Bożena Filipiak, mgr Barbara Kosińska, mgr Magdalena Kuchta, mgr inż. Rafał Łukaszczyk, mgr Katarzyna Stołowska, mgr Elżbieta Styrczula, mgr Mateusz Timek, mgr Renata Tragarz, mgr Anita Żegleń, Małgorzata Karpiel, Anna Galica, Renata Grela, Czesława Orawiec, Stanisław Orawiec. Serdecznie gratulujemy!


 
Bliżej Tatr Drukuj Email
Poniedziałek, 30. Październik 2017 20:15

Już od kilku lat nasi uczniowie i nauczyciele uczestniczą w programie edukacyjnym Bliżej Tatr organizowanym przez Tatrzański Park Narodowy. W ostatnich dniach trzecioklasiści wraz z wychowawczynią, panią Barbarą Kosińską poznawali w ramach zajęć warsztatowych drzewa iglaste i liściaste rosnące w naszych górach. Uczniowie klasy VI a wraz z panem Michałem Tragarzem odbyli wycieczkę na Kasprowy Wierch. Ich przewodnikiem w tatrzańskiej wędrówce był nieoceniony miłośnik górskiej przyrody – pan Marek Kot.


 
Zwierzęta z Tatr Drukuj Email
Poniedziałek, 30. Październik 2017 20:03

Jesteśmy bardzo dumni z naszych najmłodszych uczniów. Ostatnio zdobyli czołowe miejsca w konkursie Zwierzęta z Tatr organizowanym przez tatrzański Park Narodowy.

Staś Mika zajął 1. miejsce, Michał Buńda - 3. miejsce, a Szymon Świder otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy serdecznie.

 

 

 

 


 
Jesienią w Pienińskim Parku Narodowym Drukuj Email
Poniedziałek, 30. Październik 2017 19:37

W dniu października  uczniowie klasy 7a wraz z opiekunami – panią Renatą Tragarz oraz Michałem Tragarzem odbyli wycieczkę do Pienińskiego Parku Narodowego. Uczniowie pokonali turystyczną trasę ze Sromowiec Niżnych na Trzy Korony (982 m n.p.m), następnie do Krościenka. Tam wycieczkę zakończyli w siedzibie Pienińskiego Parku Narodowego oglądając wystawę przyrodniczą. Było jesiennie, z pięknymi widokami i oczywiście bardzo sympatycznie.

 


 
Zmiana terminu Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie” Drukuj Email
Środa, 25. Październik 2017 21:45

Informujemy, że na prośbę wielu szkół został zmieniony termin XIV Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie” – odbędzie się on w dniu 6 listopada br. o godz. 9.00. w auli Zespołu Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie.

Termin zgłoszeń został wydłużony do 30 października

Jak co roku konkurs odbywa się pod honorowym Patronatem Starosty Tatrzańskiego.

Zapraszamy do udziału w konkursie - regulamin – w załączniku.


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 10 z 70