logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 143 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 1316757
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY WĘDROWALI KU WOLNEJ OJCZYŹNIE
Piątek, 15. Listopad 2013 00:46

Poznaliśmy wyniki IX Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie organizowanego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poronin. W dniu 05.11.2013 roku komisja konkursowa w składzie: Laura Zięba – Jasińska, Magdalena Kuchta, Stanisław Gał, Sebastian Króliszewski  oceniła prace plastyczne nadesłane przez szkoły:  ZS Murzasichle, SP Suche, ZS Poronin, ZS Ząb, SP 4 Zakopane, SP 5 Zakopane, ZS Chludowo. Przyznano 9 nagród, 12 wyróżnień oraz nagrodę specjalną.

Wyniki konkursu w załączniku.

Galeria


 
Śpiewająco o Ojczyźnie
Piątek, 15. Listopad 2013 00:42

Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w IV Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej w Zębie. W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła Rozalia Jamrych (klasa Va), natomiast II miejsce Katarzyna Chowaniec z klasy VI b. W kategorii gimnazjum bezkonkurencyjna okazała się Magdalena Dziubas ( klasa III b), zwyciężając w swojej grupie wiekowej. Uczennice przygotowała pani Magdalena Kuchta. Gratulujemy!

 
Żyjemy by dawać
Piątek, 15. Listopad 2013 00:25

Wolontariusze z gimnazjum wraz z panią Magdaleną Kuchtą zakończyli projekt Żyjemy by dawać trwający od 1 stycznia do 31 października 2013 r. Działania były realizowane w ramach Małopolskiego Projektu Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia. Uczniowie kontynuowali współpracę z Domem Pomocy Społecznej w Zakopanem oraz systematycznie prowadzili kwestę w ramach akcji Adopcja Serca. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją ukazującą działania w projekcie.

 
Goście z Zespołu Szkół w Chludowie
Piątek, 15. Listopad 2013 00:11

W sobotę 12 października tuż przed Świętem Edukacji przedstawiciele  naszej szkoły na czele z panią dyrektor Zofią Chowaniec spotkali się z nauczycielami z Zespołu Szkół im. o. Mariana Żelazka w Chludowie. Goście z Wielkopolski odwiedzili naszą szkołę przy okazji swojego pobytu na Podhalu. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń oraz rozmów o podjęciu współpracy przez nasze szkoły. Liczymy, że już wkrótce ta współpraca rozwinie się na wielu płaszczyznach, nie tylko pomiędzy nauczycielami, ale całymi społecznościami szkolnymi. Będzie to dla nas nowe, ciekawe doświadczenie, a które z niecierpliwością czekamy.

 
Nagrody w Powiatowym Konkursie Piosenki Dziecięcej
Czwartek, 14. Listopad 2013 23:57

25 października 2013 r.  dziesiąty raz braliśmy udział w Powiatowym Konkursie Piosenki Dziecięcej organizowanym przez Dom Kultury Jutrzenka w Zakopanem. Jak co roku nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca i otrzymali wyróżnienia.

Nagrodzeni uczniowie to:

Karolina Szostak (klasa II a) – I miejsce;
Kinga Szybalska (klasa III b) - I miejsce;
Jakub Gocał (klasa IV a) – II miejsce.

Wyróżnienia otrzymały:

Natalia Bobak z klasy III a,
Aleksandra Cudzich z klasy IV a,
Karolina Kułach z klasy IV a,
Natalia  Marduła z klasy IV a,
Wiktoria Tragarz z klasy IV b.

Uczniów przygotowały do konkursu panie: Marta Kowalczyk, Magdalena Kuchta, Agnieszka Miedźwiecka, Laura Zięba – Jasińska. Gratulujemy!

 
« PoczątekPoprzednia81828384858687888990NastępnaOstatnie »

Strona 87 z 90