logo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 280 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 1746415
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Wypiek pierniczków
Środa, 18. Grudzień 2019 23:25

Do pełni świątecznej radości brakowało nam tylko smaku i zapachu pierniczków. Teraz jesteśmy już w pełni gotowi na Boże Narodzenie!

Klasa Ib pięknie dziękuje Pani Agnieszce za lekcję pieczenia i dekorowania pierniczków

Galeria


 
Ciasteczkowa pomoc
Środa, 18. Grudzień 2019 23:02

W tym roku klasa Vb z wychowawcą panią Jadwigą Krzos zorganizowała świąteczną sprzedaż ciasteczek, wykonanych wspólnie z rodzicami. Smakołyki można kupić podczas przerw do końca tygodnia. Uzyskane pieniądze będą przekazane na potrzeby Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem. Jest to kolejna inicjatywa uczniów naszej szkoły, podejmowana w ramach wolontariatu. Dziękujemy za zaangażowanie!!!


 
Odblaskowa Szkoła - rozdanie dyplomów
Środa, 18. Grudzień 2019 22:58

5 grudnia uczniowie reprezentujący naszą szkołę pod opieką p. wicedyrektor Katarzyny Budyn i p. Radosława Fiedlera brali udział w gali wręczenia dyplomów w konkursie Odblaskowa Szkoła. Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła uzyskała najlepszy wynik w powiecie tatrzańskim. Uczniowie odebrali upominki i pamiątkowy dyplom oraz zostali zaproszeni na koncert Katarzyny Cerekwickiej.

Galeria


 
Medal Komisji Edukacji Narodowej dla p. Radosława Fiedlera
Wtorek, 17. Grudzień 2019 23:45

W dniu 07.12.2019 w trakcie Zjazdu Chorągwi Krakowskiej phm. Radosław Fiedler  Komendant Hufca Podhalańskiego ZHP a jednocześnie pedagog szkolny w SP im. Legionów Polskich  w Poroninie został nagrodzony Medalem Komisji Edukacji Narodowej. W imieniu Ministra został on wręczony przez Małopolską Wicekurator Oświaty Panią Halinę Cimer.

Gratulujemy!


 
Dzień Wolontariusza
Wtorek, 17. Grudzień 2019 23:20

Wolontariusze dzieciom. 5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji wolontariusze z naszej szkoły przygotowali zajęcia dla młodszych uczniów. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom,na czym polega idea wolontariatu oraz w jaki sposób uczniowie naszej szkoły niosą pomoc innym.

Galeria


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 91