logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 167 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 770111
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Sto lat dla Babci i Dziadka Drukuj Email
Poniedziałek, 05. Luty 2018 23:38

Sto lat ! Sto lat! Gromko śpiewali uczniowie z klas I -III. W taki właśnie sposób chcieli wyrazić swoją miłość do Babć i Dziadków z okazji Ich święta. Najmłodsi uczniowie prezentowali swoje umiejętności w tańcu, śpiewie, skeczach i recytacjach wierszy. Szanowni Goście zaproszeni na tę uroczystość byli wyraźnie wzruszeni. Gratulujemy uczniom oraz paniom wychowawczyniom pomysłu na piękną uroczystość.

 

 

 

 


 
Gloria 2018 Drukuj Email
Poniedziałek, 05. Luty 2018 23:54

Nasi uczniowie wywalczyli II miejsce w XV Konkursie Jasełek Gloria 2018 w grupie starszej ( kategoria współczesna), organizowanym przez  Szkołę Podstawową nr 3 na Bystrem. Otrzymaliśmy cenne nagrody ufundowane przez burmistrza miasta Zakopane i starostę powiatu tatrzańskiego. Gratulujemy uczniom, s. Sylwanie oraz pani Magdalenie Kuchcie.

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Październikowa nagroda Drukuj Email
Wtorek, 06. Luty 2018 00:10

Geotermia Podhalańska zorganizowała konkurs plastyczno-ekologiczny, którego myślą przewodnią jest ochrona powietrza i środowiska naturalnego. Wśród 12 najlepszych prac z powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego, które  zilustrują kalendarz Geotermii na 2018 rok, znalazła się praca Michała Buńdy, naszego ucznia z klasy III b. Jego pracę będziemy mogli podziwiać przez 31 dni października. Gratulujemy.

 

 

 

 


 
Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie Drukuj Email
Środa, 15. Listopad 2017 00:08

W dniu 6 listopada odbył się w naszej szkole XIV Konkurs Recytatorski „Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie”. Podobnie jak w latach ubiegłych imprezę objął Honorowym Patronatem Starosta Tatrzański Pan Piotr Bąk. W konkursie wzięło udział 158 uczestników z 18 szkół powiatu tatrzańskiego. Przesłuchania odbywały się w 4 kategoriach wiekowych. Pierwsze miejsca zajęli:

● grupa I – klasy I – III:  Anna Gąsienica – Giewont (SP nr 1 w Zakopanem),

● grupa II – klasy IV – V: Oliwia Stanek (SP nr 1 w Białym Dunajcu),

● grupa III – klasy VI – VII: Zofia Chowaniec (SP w Poroninie),

● grupa IV – klasy II – III gimnazjum: Marcin Głowacz (SP w Poroninie).

Nagrodę Starosty Tatrzańskiego otrzymała Julia Kiełbik (SP nr 5 w Zakopanem).

 

Uczestników oceniało jury w składzie:

a)  w grupie klas I – III

Maria Dawidek (animator kultury, kierownik Zespołu Regle); Beata Łukaszczyk (SP Murzasichle – nauczyciel), Maria Śliwińska (SP Poronin – nauczyciel).

b) w pozostałych grupach wiekowych:

s. Cecylia Tomaszewska (Przełożona Domu Sióstr Michalitek), Zofia  Król – Łęgowska (przedstawiciel Starostwa Powiatowego  w Zakopanem), Krzysztof Najbor (aktor Teatru Witkacego w Zakopanem), Katarzyna Szwajnos – Różak (przedstawiciel Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie).

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze, które zapewniła Rada Rodziców, a laureaci nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Zakopanem oraz Panią Marię Dawidek. Gratulujemy uczestnikom i zapraszamy za rok.

 

Pełne wyniki konkursu w załączniku.


 
XXI Międzygminny Konkurs Recytatorski w Kościelisku Drukuj Email
Wtorek, 14. Listopad 2017 23:52

Odnieśliśmy sukcesy  XXI Międzygminnym Konkursie Recytatorskim im. S. Nędzy – Kubińca, który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury Regionalnej w Kościelisku. Zofia Chowaniec z klasy VII b zajęła I miejsce w kategorii gwarowej, a 4 inne osoby otrzymały wyróżnienia: Andrzej Dorula, Stansław Mika, Karolina Szostak i Jakub Gocał. Uczniów przygotowały do konkursu pani Katarzyna Budyn, Anna Bartol i Anita Żegleń. Gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 71