logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 639156
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Podwieczorek Mistrzów 2017 Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Niedziela, 03. Wrzesień 2017 19:36

Na zakończenie roku szkolnego 2016 / 2017 odbył się w naszej szkole kolejny Podwieczorek Mistrzów. Na uroczystość zaproszono uczniów, którzy odnieśli wyjątkowe sukcesy w konkursach oraz działalności artystycznej,  ich rodziców oraz nauczycieli. Pani dyrektor Zofia Chowaniec przedstawiła prezentację na temat szczególnych osiągnięć bohaterów uroczystości. W tym roku Mistrzami zostali: Mateusz Bobak (III), Zofia Chowaniec (VI), Beata Cudzich (G III), Magdalena Dziubas (G II), Mateusz Galica (GIII), Marcin Głowacz(G II), Jakub Gocał (G I), Karolina Lassak (G III), Maria Libera (GII), Matylda Mazurkiewicz (G II), Łukasz Polak (G III), Natalia Rejczak (G II), Krystyna Staszel ( GIII), Paulina Staszel (GIII), Zuzanna Szewczyk (G II), Jan Węgrzyniak (VI). Uczniowie otrzymali drobne upominki oraz słodki poczęstunek.

 
Zapraszamy na II Szkolnik na Grapie Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Sobota, 03. Czerwiec 2017 11:38

W dniu 4 czerwca (niedziela) w godzinach 14.00 – 20.00 odbędzie się w naszej szkole II Szkolnik na Grapie. Miejsce imprezy to boisko szkolne przy ul. Piłsudskiego 34.

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: otwarcie Grapika - nowego placu zabaw, loterię "Piąteczkowo", Jadło na Grapie, Caffe Belfer, występy Młodszych Panów, samochód strażacki i pokazy ratownictwa, ekscytujący slackline, motor show, pokazy tańca, występ niesamowitej grupy teatralnej, rozgrywki rodzinne i wiele innych atrakcji. Do zobaczenia w niedzielę! Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Mistrz Ortografii 2017 Drukuj Email
Poniedziałek, 22. Maj 2017 21:12

Zapraszamy uczniów z klas III – VI szkół podstawowych oraz gimnazjum powiatu tatrzańskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu ortograficznego. Odbędzie się on w naszej szkole w dniu 8 czerwca 2017 roku o godz. 11.00. Szczegóły w regulaminie. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w konkursie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
III Maraton Czytania i Noc w Muzeum w naszej szkole Drukuj Email
Środa, 17. Maj 2017 21:52

W najbliższy piątek (19 maja br.) organizujemy w naszej szkole III Maraton Czytania "Czytam, bo tak!" tym razem pod tytułem "Skarby z lamusa". Chcemy odkurzyć mniej lub bardziej zapomniane książki z dzieciństwa naszych absolwentów, nauczycieli, rodziców, babć, dziadków...
Szczegółowe informacje:

data wydarzenia: 19 maja 2017 r. od godz. 12.00 - do północy (0.00),
miejsce: Szkolne Muzeum Historyczno - Regionalne (w budynku Zespołu Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie - ul. Piłsudskiego 34,
czytają: uczniowie, absolwenci, nauczyciele, rodzice, osoby zaprzyjaźnione ze szkołą,
organizatorzy: klasa II a gimnazjum z wychowawcą przy wsparciu Dyrektora Zespołu Szkół w Poroninie i Rady Rodziców.

Tegoroczna edycja Maratonu odbywa się w naszym szkolnym muzeum - chcemy przy tej okazji włączyć się w europejską akcję - Noc Muzeów, która w wielu miastach Polskich odbywa się w tym roku 20 maja.

Zapraszamy wszystkich do udziału w maratonie.

 

 


 
Warszawa da się lubić! Drukuj Email
Sobota, 20. Maj 2017 16:56

".... A kiedy trzeba - na śmierć idą po kolei, Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec!" ...

 

W dniach 10 -12 maja br. uczniowie klas II gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Zwiedzili m.in. Niewidzialną Wystawę, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Sportu i Turystyki, Zamek Królewski. Byli z wizytą w TVP przy Woronicza 17 oraz na Stadionie Legii. Świetnie bawili się w Centrum Nauki Kopernik. Spacerowali po Starym Mieście i Łazienkach. Najbardziej wzruszającym momentem wycieczki była wizyta na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Uczniowie złożyli kwiaty, zapalili znicze na grobach "Alka", "Rudego" i "Zośki". Zatrzymali się też przy grobie Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. To była ważna lekcja historii.

 

 

 


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 66