logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 949120
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Wizyta w stolarni i pracowni krawieckiej Drukuj Email
Czwartek, 27. Wrzesień 2018 22:53

Jakie zawody wybiorą w przyszłości uczniowie klasy IIa? Jeszcze nie wiadomo. Może ten wybór ułatwi im wizyta w stolarni i pracowni krawieckiej Państwa Łukaszczyków, dokąd ostatnio wybrali się z wychowawczynią p. Martą Kowalczyk.

Galeria

 
Ognisko integracyjne Drukuj Email
Niedziela, 23. Wrzesień 2018 23:07

Ognisko integracyjne kl.II b z wychowawczynią Anną Bartol uważamy za nadzwyczaj udane! Innego zdania mogą być owce kameruńskie, które nie były zbyt towarzyskie - sami zobaczcie

 

 

 

 

 


 
Nasi gimnazjaliści bezkonkurencyjni w egzaminach zewnętrznych Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Czwartek, 30. Sierpień 2018 22:36

W roku szkolnym 2017 / 2018 - 38 uczniów naszego gimnazjum pisało egzamin zewnętrzny organizowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Osiągnęliśmy bardzo wysokie wyniki nie tylko na tle Gminy Poronin, ale również na tle powiatu tatrzańskiego i województwa małopolskiego. Kolejny raz znaleźliśmy się w czołówce szkół w powiecie tatrzańskim. Kilkoro uczniów uzyskało maksymalne wyniki (100%) z poszczególnych części sprawdzianu lub egzaminu. Klasa III a gimnazjum okazała się najlepszą klasą w gminie Poronin w egzaminach zewnętrznych. Uczniowie tej klasy wraz dyrektor Zofią Chowaniec oraz wychowawczynią Anitą Żegleń zostali zaproszeni na uroczyste podsumowanie roku szkolnego do Urzędu Gminy Poronin. Serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową informacją.

Więcej…
 
Podsumowanie wyników w nauce w roku szkolnym 2017/2018 Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Czwartek, 30. Sierpień 2018 22:06

Z wielką przyjemnością przedstawiamy listę najlepszych uczniów w Szkole Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie w roku szkolnym 2017/2018. Na liście znalazły się nazwiska uczniów, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75 oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie. W szkole podstawowej najlepszy wynik uzyskała: Zuzanna Rumian (VI a), a w gimnazjum Wiktoria Tragarz z klasy G II.

W zestawieniu umieszczono również nazwiska uczniów, którzy mogą pochwalić się stuprocentową frekwencją. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z informacją o najwyższych średnich i najwyższej frekwencji poszczególnych klas. Serdecznie gratulujemy osobom wyróżnionym i zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

(na zdjęciu Wiktoria Tragarz)

 

Najlepsi uczniowie 2017/2018

średnie klas i frekwencja 2017/2018

 

 

 

 

 

 

 


 
III Szkolnik na Grapie Drukuj Email
Niedziela, 10. Czerwiec 2018 08:53

W niedzielę  10 czerwca zapraszamy do naszej szkoły  na III Szkolnik na Grapie. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: występy muzyczne, teatralne i kabaretowe, pokazy ratownictwa, pyszne i zdrowe jedzenie, ciekawostki fryzjerskie i kosmetyczne, nietypowe rozgrywki sportowe … Jak zwykle gości obłużą nauczyciele w Caffe Belfer, a w Loterii Piąteczkowo będzie można wygrać rower! Zapraszamy już  od godziny 14.00. Do zobaczenia na boisku szkolnym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 75