logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 1083041
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Ferie w Chludowie
Niedziela, 23. Luty 2014 19:30

Grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką mgr Anny Bartol oraz mgr Renaty Sieczki spędziła podczas ferii kilka wspaniałych dni w zaprzyjaźnionej szkole w Chludowie. W programie pobytu znalazło się wiele atrakcji kulturalnych i sportowych. Dzięki zaangażowaniu i uprzejmości pana dyrektora oraz nauczycieli z Zespołu Szkół im. ojca Mariana Żelazka w Chludowie nasi uczniowie zwiedzali Poznań, odbyli podróż zabytkowym tramwajem, jeździli na łyżwach, grali w kręgle, korzystali z centrum tenisowego i aquaparku. Uczniowie wrócili do Poronina wypoczęci i zadowoleni. Cieszymy się, że współpraca naszych szkół dostarczyła dzieciom tak wiele radości.

Galeria


 

 
Gratulacje dla Kingi!
Środa, 19. Luty 2014 02:12

30 stycznia 2014 r. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Białym Dunajcu odbył się XXXVIII Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia – Florka. Uczennica naszego gimnazjum Kinga Łukaszczyk zajęła I miejsce w kategorii recytatorów. Młodą artystkę przygotowała do konkursu mgr Maria Śliwińska. Gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 
Tropy i ślady
Środa, 19. Luty 2014 01:56

W dniu 30 I 2014 r. uczniowie klasy II a pod opieką wychowawczyni Laury Zięby - Jasińskiej wzięli udział w zajęciach edukacyjnych "Tropy i ślady" w ramach programu aktywnej edukacji przyrodniczej dla szkół gmin podtatrzańskich Bliżej Tatr. Zajęcia odbyły się w Centrum Szkolenia Przyrodniczego w Zakopanem.

 

 

 

 

 

Galeria


 

 
Dzień Babci i Dziadka
Środa, 19. Luty 2014 01:34

W styczniu 2014 r. w klasach I – III odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Uczniowie wraz z wychowawcami, panią Laurą Ziębą – Jasińską, Barbarą Kosińską, Renatą Sieczką przygotowali część artystyczną oraz upominki dla babć i dziadków. Mamy zadbały o słodki poczęstunek. Uznaliśmy, że to były wyjątkowo sympatyczne spotkania.

 

 

 

Galeria


 

 
VI Turniej o PUCHAR PRZECHODNI WÓJTA GMINY PORONIN DLA KLAS I – III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Środa, 19. Luty 2014 00:56

Dnia 22.01.2014 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Poroninie odbył się kolejny Turniej o Puchar Przechodni Wójta Gminy Poronin dla klas I – III.

W zawodach rywalizowali uczniowie ze szkół podstawowych z Nowego Bystrego, Zębu i Poronina. Drużyny piętnastoosobowe pokonały dwa tory przeszkód – indywidualny i w parach oraz przeciągały linę. Łączna punktacja trzech dyscyplin wyłoniła zwycięską drużynę.

Wyniki :

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Poroninie

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Nowem Bystrem

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Zębie

 

Zawodnicy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami, drobnym sprzętem sportowym na rzecz szkoły. Puchar drużynie zwycięskiej wręczyła pani dyrektor mgr Zofia Chowaniec.

Galeria


 
« PoczątekPoprzednia71727374757677787980NastępnaOstatnie »

Strona 77 z 85