logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 994770
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Eterycznie i magicznie Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wtorek, 01. Styczeń 2019 22:42

Kl.II b pod opieką pani Anny Bartol wykonała taniec do kolędy "Cicha noc". Anielskie szaty i efekty specjalne dopełniły całość niesamowitego przedsięwzięcia! Musicie to zobaczyć!

OGLĄDAJ

 

 

 


 
Jasełka 2018 Drukuj Email
Poniedziałek, 24. Grudzień 2018 15:17

Ostatni dzień nauki przed  Świętami Bożego Narodzenia to czas szczególny - doniosła atmosfera, odgłos łamanego opłatka, zapach barszczu, wiele ciepłych słów i życzeń....

Aby tradycji stało się zadość uczniowie pod opieką p. Magdaleny Kuchty, s. Sylwany i ks. Sławomira przygotowali wspaniałe Jasełka, które wprowadziły nas w ten czas radości, pokoju i miłości. Niech te Święta będą przepełnione szczęściem i obecnością najbliższych!

WESOŁYCH śWIĄT!

Galeria

 


 
Nowi czytelnicy Drukuj Email
Piątek, 21. Grudzień 2018 01:16

20 grudnia, tuż przed świętami, uczniowie klasy I b zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Z pewnością będą dzielnie przychodzić ze swojej odległej sali lekcyjnej, aby wkraczać w świat książek i szybko zapełniać ozdobiony przez starszych kolegów zeszyt lektur, który dostali na powitanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Czerwony Kapturek po angielsku Drukuj Email
Niedziela, 09. Grudzień 2018 23:15

W dniu dzisiejszym miał miejsce niecodzienny spektakl-niecodzienny, bo cały w języku angielskim! Uczniowie z kółka języka angielskiego pod opieką p. Anny Skupień przygotowali przedstawienie o Czerwonym Kapturku dla uczniów klas I-III.

Galeria

 

 


 
Kiermasz kartek i ozdób świątecznych Drukuj Email
Czwartek, 06. Grudzień 2018 20:03

Piękna akcja mikołajkowa. Klasa 4 przy współpracy wielu uczniów z całej szkoły przygotowała kiermasz kartek i ozdób świątecznych! Cały dochód ze sprzedaży przekazany będzie na rzecz głodujących dzieci w Sudanie - akcja organizowana przez UNICEF!! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy aktywnie wzięli udział w akcji!

Galeria

 


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 76