logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 146 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 1459387
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Co komu w duszy gra...
Wtorek, 24. Grudzień 2019 23:47

17.12.2019 miało miejsce otwarcie wystawy zatytułowanej "Co komu w duszy gra....". Jest to pierwsza wystawa z cyklu promująca różne talenty mieszkańców Poronina. Na wystawie obejrzeć można obrazy pana Edwarda Lasyka oraz filcowe obrazki wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Poroninie pod opieką pani Marii Śliwińskiej. W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, członkowie stowarzyszenia "Na grapie" oraz pracownicy gminy na czele z panią Wójt Anitą Żegleń. Wystawę obejrzeć można w Szkolnym Muzeum Historyczno- Regionalnym do 24.01.2020 w godzinach pracy szkoły. Serdecznie zapraszamy.

Galeria

facebook


 
XVIII Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
Środa, 18. Grudzień 2019 23:30

W dniu 13.12.2019 odbył się XXVIII Szkolny Turniej Tenisa Stołowego dla klas IV-VIII. Dziewczęta i chłopcy startowali w kategoriach klas: IV, V-VI, VII-VIII.

Wyniki, galeria
 
Wypiek pierniczków
Środa, 18. Grudzień 2019 23:25

Do pełni świątecznej radości brakowało nam tylko smaku i zapachu pierniczków. Teraz jesteśmy już w pełni gotowi na Boże Narodzenie!

Klasa Ib pięknie dziękuje Pani Agnieszce za lekcję pieczenia i dekorowania pierniczków

Galeria


 
Ciasteczkowa pomoc
Środa, 18. Grudzień 2019 23:02

W tym roku klasa Vb z wychowawcą panią Jadwigą Krzos zorganizowała świąteczną sprzedaż ciasteczek, wykonanych wspólnie z rodzicami. Smakołyki można kupić podczas przerw do końca tygodnia. Uzyskane pieniądze będą przekazane na potrzeby Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem. Jest to kolejna inicjatywa uczniów naszej szkoły, podejmowana w ramach wolontariatu. Dziękujemy za zaangażowanie!!!


 
Odblaskowa Szkoła - rozdanie dyplomów
Środa, 18. Grudzień 2019 22:58

5 grudnia uczniowie reprezentujący naszą szkołę pod opieką p. wicedyrektor Katarzyny Budyn i p. Radosława Fiedlera brali udział w gali wręczenia dyplomów w konkursie Odblaskowa Szkoła. Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła uzyskała najlepszy wynik w powiecie tatrzańskim. Uczniowie odebrali upominki i pamiątkowy dyplom oraz zostali zaproszeni na koncert Katarzyny Cerekwickiej.

Galeria


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 91