logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 1025180
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Dzieci na lawecie
Niedziela, 29. Wrzesień 2019 14:50

Dzieci na lawecie, harce na kruszarce - to drugie klasy w firmie budowlanej. Mamy deklarację, że w przyszłości dwóch uczniów będzie prowadzić takie firmy. Wielkie podziękowania dla Pana Stramy za gościnę!

Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
„Spróbujcie pokochać jesień, spójrzcie ile piękna niesie…”
Niedziela, 29. Wrzesień 2019 13:23

Uczniowie z  klasy II a i b pokochali naturę w Pieninach. Wycieczka do Niedzicy przyniosła im wiele radości i przebiegła w miłej atmosferze. Zwiedzanie zostało okraszone  historią, ekologią, rejsem i dobrą zabawą, co tylko rozbudziło wśród uczestników chęć do dalszych podróży w gronie rówieśników. Ponadto uczniowie wykonali zdjęcie w kamizelkach odblaskowych, w lochach średniowiecznego Zamku Dunajec nad jeziorem Czorsztyńskim, w myśl zasady: „My się duchów nie boimy – odblaskami zaświecimy”. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Jestem widoczny - jestem bezpieczny
Wtorek, 17. Wrzesień 2019 21:20

13 września nasi pierwszoklasiści pod czujnym okiem wychowawczyń ćwiczyli bezpieczne przechodzenie przez ulicę. Zgodnie z hasłem: "Jestem widoczny - jestem bezpieczny" wszystkie dzieci poruszały się

w kamizelkach odblaskowych.

Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Program Erasmus+
Wtorek, 10. Wrzesień 2019 22:43

Nasza szkoła gościła w piątek grupę młodzieży z Litwy, Włoch, Grecji, Słowacji i Chorwacji. Młodzież ta przybyła do Poronina, aby wziąć udział w projekcie pt. "You Are What You Eat" realizowanym w ramach międzynarodowego programu wymiany młodzieży Erasmus+. Nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć występy taneczne i piosenkarskie zaprezentowane przez poszczególne narodowości. Następnie uczniowie wspólnie z gośćmi zaprojektowali w grupach stroje ekologiczne, które przedstawili przed wszystkimi uczestnikami spotkania. Uczniowie porozumiewali się w języku angielskim. Na koniec nasi uczniowie pięknie zatańczyli i zaśpiewali po góralsku, aby przybliżyć gościom naszą kulturę. Wszyscy świetnie się bawili i aktywnie uczestniczyli w warsztatach.

Galeria ->


 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
Piątek, 30. Sierpień 2019 21:09

Kochani,

Lada dzień koniec wakacji, dlatego już dziś chcemy serdecznie zaprosić wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli na uroczystą Inaugurację Roku Szkolnego 2019/2020.

Informujemy, że 2 września o godz. 8:00 odbędzie się Msza Św. w kościele p.w. Św. Marii Magdaleny w Poroninie, a następnie przejdziemy do auli Szkoły Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie, gdzie o godz. 9:00 nastąpi uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020.

Po uroczystym apelu uczniowie udają się z wychowawcami do klas.

Do zobaczenia!


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 82