logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 309 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 770153
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Gratulacje dla Kingi! Drukuj Email
Środa, 19. Luty 2014 02:12

30 stycznia 2014 r. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Białym Dunajcu odbył się XXXVIII Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia – Florka. Uczennica naszego gimnazjum Kinga Łukaszczyk zajęła I miejsce w kategorii recytatorów. Młodą artystkę przygotowała do konkursu mgr Maria Śliwińska. Gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 
Tropy i ślady Drukuj Email
Środa, 19. Luty 2014 01:56

W dniu 30 I 2014 r. uczniowie klasy II a pod opieką wychowawczyni Laury Zięby - Jasińskiej wzięli udział w zajęciach edukacyjnych "Tropy i ślady" w ramach programu aktywnej edukacji przyrodniczej dla szkół gmin podtatrzańskich Bliżej Tatr. Zajęcia odbyły się w Centrum Szkolenia Przyrodniczego w Zakopanem.

 

 

 

 

 

Galeria


 

 
Dzień Babci i Dziadka Drukuj Email
Środa, 19. Luty 2014 01:34

W styczniu 2014 r. w klasach I – III odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Uczniowie wraz z wychowawcami, panią Laurą Ziębą – Jasińską, Barbarą Kosińską, Renatą Sieczką przygotowali część artystyczną oraz upominki dla babć i dziadków. Mamy zadbały o słodki poczęstunek. Uznaliśmy, że to były wyjątkowo sympatyczne spotkania.

 

 

 

Galeria


 

 
VI Turniej o PUCHAR PRZECHODNI WÓJTA GMINY PORONIN DLA KLAS I – III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Drukuj Email
Środa, 19. Luty 2014 00:56

Dnia 22.01.2014 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Poroninie odbył się kolejny Turniej o Puchar Przechodni Wójta Gminy Poronin dla klas I – III.

W zawodach rywalizowali uczniowie ze szkół podstawowych z Nowego Bystrego, Zębu i Poronina. Drużyny piętnastoosobowe pokonały dwa tory przeszkód – indywidualny i w parach oraz przeciągały linę. Łączna punktacja trzech dyscyplin wyłoniła zwycięską drużynę.

Wyniki :

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Poroninie

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Nowem Bystrem

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Zębie

 

Zawodnicy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami, drobnym sprzętem sportowym na rzecz szkoły. Puchar drużynie zwycięskiej wręczyła pani dyrektor mgr Zofia Chowaniec.

Galeria


 
Statuetka „Gloria 2014” dla Zespołu Szkół w Poroninie Drukuj Email
Niedziela, 16. Luty 2014 00:45

Z wielką radością informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Poroninie zwyciężyli w  XI Międzyszkolnym Konkursie Jasełek Gloria 2014 odbywającym się pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty. Nasi uczniowie zajęli pierwsze miejsce w kategorii współczesnej dzieci starszych. W przedstawieniu przygotowanym przez naszych uczniów wzięły udział aż trzydzieści cztery osoby. Pokazano sceny ewangeliczne związane z Bożym Narodzeniem. Była to piękna  opowieść o historii Boga, który z wielkiej miłości do ludzi opuścił niebo i  przyszedł do człowieka. Mottem widowiska były słowa:  „Zaproś wędrowca, drzwi nie zatrzaskuj”. Uczniów przygotowali do występu s. Zofia Gędźba, ks. Damian Kuchta, mgr Magdalena Kuchta. Serdecznie gratulujemy!

 

Galeria


 

 
« PoczątekPoprzednia61626364656667686970NastępnaOstatnie »

Strona 63 z 71