logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 210 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 599337
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Konkurs Recytatorski Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie Drukuj Email
Piątek, 15. Listopad 2013 01:15

W dniu 7 listopada br. odbyła się X - jubileuszowa edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie. Wzięło w niej udział 77 uczestników z dziewięciu szkół powiatu tatrzańskiego. Konkurs już od wielu lat odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Tatrzańskiego Pana Andrzeja Gąsienicy – Makowskiego. Na uroczystości rozdania nagród obecny był pan Jan Budz Przewodniczący Rady Powiatu Tatrzańskiego. Jury obradowało w składzie:  Zofia Król – Łęgowska, Katarzyna Krzyściak, Barbara Mróz, Anna Malacina – Karpiel, Jacek Zięba – Jasiński. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze, a laureaci – nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Zakopanem.

Wyniki konkursu w załączniku.

Galeria


 
IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY WĘDROWALI KU WOLNEJ OJCZYŹNIE Drukuj Email
Piątek, 15. Listopad 2013 00:46

Poznaliśmy wyniki IX Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie organizowanego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poronin. W dniu 05.11.2013 roku komisja konkursowa w składzie: Laura Zięba – Jasińska, Magdalena Kuchta, Stanisław Gał, Sebastian Króliszewski  oceniła prace plastyczne nadesłane przez szkoły:  ZS Murzasichle, SP Suche, ZS Poronin, ZS Ząb, SP 4 Zakopane, SP 5 Zakopane, ZS Chludowo. Przyznano 9 nagród, 12 wyróżnień oraz nagrodę specjalną.

Wyniki konkursu w załączniku.

Galeria


 
Śpiewająco o Ojczyźnie Drukuj Email
Piątek, 15. Listopad 2013 00:42

Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w IV Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej w Zębie. W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła Rozalia Jamrych (klasa Va), natomiast II miejsce Katarzyna Chowaniec z klasy VI b. W kategorii gimnazjum bezkonkurencyjna okazała się Magdalena Dziubas ( klasa III b), zwyciężając w swojej grupie wiekowej. Uczennice przygotowała pani Magdalena Kuchta. Gratulujemy!

 
Żyjemy by dawać Drukuj Email
Piątek, 15. Listopad 2013 00:25

Wolontariusze z gimnazjum wraz z panią Magdaleną Kuchtą zakończyli projekt Żyjemy by dawać trwający od 1 stycznia do 31 października 2013 r. Działania były realizowane w ramach Małopolskiego Projektu Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia. Uczniowie kontynuowali współpracę z Domem Pomocy Społecznej w Zakopanem oraz systematycznie prowadzili kwestę w ramach akcji Adopcja Serca. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją ukazującą działania w projekcie.

 
Goście z Zespołu Szkół w Chludowie Drukuj Email
Piątek, 15. Listopad 2013 00:11

W sobotę 12 października tuż przed Świętem Edukacji przedstawiciele  naszej szkoły na czele z panią dyrektor Zofią Chowaniec spotkali się z nauczycielami z Zespołu Szkół im. o. Mariana Żelazka w Chludowie. Goście z Wielkopolski odwiedzili naszą szkołę przy okazji swojego pobytu na Podhalu. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń oraz rozmów o podjęciu współpracy przez nasze szkoły. Liczymy, że już wkrótce ta współpraca rozwinie się na wielu płaszczyznach, nie tylko pomiędzy nauczycielami, ale całymi społecznościami szkolnymi. Będzie to dla nas nowe, ciekawe doświadczenie, a które z niecierpliwością czekamy.

 
« PoczątekPoprzednia6162636465NastępnaOstatnie »

Strona 62 z 65