logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 1165577
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Wieczór Patriotyczny
Niedziela, 17. Listopad 2019 19:34

8.11 w auli naszej szkoły odbył się Wieczór Patriotyczny. Dziękujemy za obecność wszystkim zaproszonym gościom oraz mieszkańcom Poronina i sympatykom naszej szkoły. Dziękujemy również wszystkim występującym uczniom, rodzicom i nauczycielom oraz wszystkim tym, którzy przygotowali występy i przyczynili się do niesamowitej, patriotycznej atmosfery.

Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Najpiękniejszy Orzeł Biały
Wtorek, 12. Listopad 2019 22:25

Uczennice p.Anny Bartol ze SP im.Legionów Polskich w Poroninie z kl.III b Para Natalia i Kozłowska - Kędryna Liliana zajęły III m. w konkursie na najpiękniejszego orła białego.


 
Zbiórka zużytych telefonów komórkowych
Wtorek, 12. Listopad 2019 22:21


 
Dzień Patrona Szkoły dla klas I-III
Wtorek, 12. Listopad 2019 21:47

Podczas Święta Szkoły 6.11.2019r. klasy I-III brały udział w Manewrach Wojskowych. Osiem drużyn musiało wykazać się sprawnością fizyczną, znajomością musztry i dyscypliną. Najlepsza drużyna otrzymała nagrody.

Galeria

 

 

 

 

 


 
Dzień Patrona Szkoły
Wtorek, 12. Listopad 2019 19:51

W dniu 6.11.19 r. obchodziliśmy Święto Szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej następnie odbył się apel, na którym przyjęliśmy do społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych. Tradycyjnie tego dnia odbyła się gra terenowa upamiętniająca Legiony Polskie- naszego patrona. Uczniowie klas IV-VIII oraz przedstawiciele rodziców mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy wykonując wiele zadań oraz dzięki obecności w naszym muzeum dowiedzieć się czegoś więcej o ludziach zadłużonych z naszej miejscowości, którzy walczyli o wolną Polskę.

Dziękujemy za obecność w tym szczególnym dla nas dniu pani Wójt Anicie Żegleń, pani Beacie Chałupce p. Dyrektor Centrum Usług Wspólnych, pani Marii Budz p. Sekretarz Gminy oraz wszystkim rodzicom.

Galeria

Gra terenowa


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 7 z 87