logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 727878
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
Zapisy do świetlicy Drukuj Email
Piątek, 01. Czerwiec 2018 21:58

Zapisy do świetlicy na rok szkolny 2018 / 2019 w dniach od 4 do 20 czerwca.

Karta zgłoszenia w załączniku.


 
Mistrz Ortografii 2018 Drukuj Email
Poniedziałek, 04. Czerwiec 2018 23:25

Zapraszamy uczniów z klas III – VII szkół podstawowych oraz gimnazjów powiatu tatrzańskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu ortograficznego. Odbędzie się on w naszej szkole w dniu 11 czerwca 2018 roku o godz. 11.00. Szczegóły w regulaminie. Przypominamy o konieczności dostarczenia w dniu konkursu zgody na przetwarzanie danych osobowych – formularz w załączniku. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w konkursie.

 

 

 

 

 


 
IV Maraton Czytania „Czytam, bo tak!” Drukuj Email
Czwartek, 24. Maj 2018 13:46

Książka żyje tyle razy, ile została przeczytana …

 

W dniu 25 maja 2018 r. w pociągu Podhalańskiej Kolei Regionalnej relacji Nowy Targ – Zakopane odbędzie się IV Maraton Czytania „Czytam, bo tak!” organizowany przez naszą szkołę we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury oraz Gminną Biblioteką Publiczną. Rozpoczynamy o godz. 12.00 na stacji kolejowej w Poroninie, a rozkład jazdy Maratonu podajemy w załączniku.

Impreza ta organizowana już od kilku lat na terenie Gminy Poronin jednoczy społeczność lokalną wokół idei propagowania czytelnictwa.  Maraton trwa 12 godzin (od południa do północy), podczas których nasi uczniowie, nauczyciele, rodzice, przedstawiciele samorządu lokalnego oraz inne osoby zaprzyjaźnione ze szkołą czytają na głos wskazaną przez organizatorów literaturę.

Pan Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego objął honorowym patronatem tegoroczną edycję Maratonu Czytania „Czytam, bo tak!”

Wierzymy, że ta forma imprezy zachęci wszystkich do podróży koleją z nieodłącznym towarzyszem – książką. Bądźcie w tym dniu z nami! Przygotowaliśmy niespodziankę!


 
Uwaga! Zmiana terminu Konkursu Czytelniczego Drukuj Email
Czwartek, 10. Maj 2018 23:08

Informujemy, że ze względów organizacyjnych uległ zmianie termin XIII edycji Konkursu Czytelniczego.
Konkurs odbędzie się 28 maja br.

Regulamin uwzględniający korektę terminu – w załączniku.


 
Wsiąść do pociągu wcale nie byle jakiego Drukuj Email
Środa, 25. Kwiecień 2018 19:06

W dniu 21 kwietnia ruszyła Podhalańska Kolej Regionalna. Codziennie kilkanaście pociągów będzie zatrzymywać się na stacji w Poroninie. Nasi uczniowie wraz z panią wicedyrektor Katarzyną Budyn oraz z panią Elżbietą Styrczulą testowali jazdę pociągiem nowej kolei. Atrakcji było sporo, kolejarze zdali egzamin w oczach naszych uczniów.

 

 


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 5 z 70