Osoby online

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 677008

Klasa III w Krakowie Drukuj Email
Sobota, 03. Listopad 2018 14:11

25 X uczniowie klasy III byli na wycieczce w Krakowie. W towarzystwie mżawki, deszczyku i wiatru, z wdziękiem omijając kałuże, spacerowali po królewskim grodzie, by w końcu dotrzeć na lekcję muzealną na Wawelu. Pobyt w Krakowie zakończyła wizyta w krypcie marszałka Józefa Piłsudskiego.

Zdjęcia z Dnia Języków Obcych Drukuj Email
Wtorek, 09. Październik 2018 21:15

Od ziarenka do bochenka Drukuj Email
Wtorek, 02. Październik 2018 20:51

Korzystając z uprzejmości Państwa Pawlikowskich uczniowie klasy III mogli zobaczyć jak powstaje chleb, a także poznać trochę historii Poronina, bo tutejsza piekarnia istnieje od 1888 r. Było miło, ciekawie i smacznie.

Wizyta w stolarni i pracowni krawieckiej Drukuj Email
Czwartek, 27. Wrzesień 2018 22:53

Jakie zawody wybiorą w przyszłości uczniowie klasy IIa? Jeszcze nie wiadomo. Może ten wybór ułatwi im wizyta w stolarni i pracowni krawieckiej Państwa Łukaszczyków, dokąd ostatnio wybrali się z wychowawczynią p. Martą Kowalczyk.

Ognisko integracyjne Drukuj Email
Niedziela, 23. Wrzesień 2018 23:07

Ognisko integracyjne kl.II b z wychowawczynią Anną Bartol uważamy za nadzwyczaj udane! Innego zdania mogą być owce kameruńskie, które nie były zbyt towarzyskie - sami zobaczcie