Osoby online

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 1132571

Gloria 2020
Piątek, 31. Styczeń 2020 23:28

W tym roku kolejny raz nasza szkoła zajęła czołowe miejsce w Powiatowym XVII Konkursie Jasełek GLORIA 2020. Warto było spędzić wiele godzin na próbach z Siostrą Bereniką. Mamy III miejsce. Gratulujemy Siostrze i ogromnej gromadce naszych uczniów. Niektórzy z nich w tym roku kończą szkołę, a w jasełkach i kolejnych konkursach Gloria występowali i zdobywali laury przez 6 lat. Wśród nich Karolina Szostak, Karolina Tragarz, Jakub Malacina. 23 stycznia w Zakopanem w Urzędzie Miasta nasi reprezentanci odebrali statuetkę Gloria 2020 z rąk Pana Burmistrza.

Sukcesy naszych uczniów na Przeglądzie Młodych Recytatorów i Gawędziarzy
Piątek, 31. Styczeń 2020 18:14

Zdolni podopieczni naszej szkoły, pod opieką p. E. Rzadkosz, udali się w dniu dzisiejszym do Białego Dunajca na XLIV Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia - Florka (finał).

Zajęli następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

• Karolina Szostak - I miejsce (recytacja)
  • Zofia Czernik - II miejsce(recytacja)
  • Antoni Dorula - II miejsce (gawęda)
  • Jan Gocał - wyróżnienie (gawęda)

Serdecznie gratulujemy naszej młodzieży, która pięknie zaprezentowała swoje utwory i życzymy kolejnych sukcesów!

Zarządzenie Wójta w sprawie zasad rekrutacji do I klasy Szkoły Podstawowej w Poroninie
Wtorek, 28. Styczeń 2020 11:37

Zarzadzenie

Załącznik - terminy składania dokumentów

Konkurs Literacki Na tatrzańskim szlaku XV EDYCJA
Wtorek, 28. Styczeń 2020 11:06

Zgodna na przetwarzanie danych

Wieczór kolędowy 2020
Poniedziałek, 20. Styczeń 2020 00:31

Dnia 16.01.2020 w auli naszej szkoły odbył się Wieczór Kolędowy, który obfitował w wiele występów tanecznych, śpiewaczych i teatralnych. Cieszymy się z każdego nowo odkrytego talentu. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dziadkom, którzy wystąpili i zaśpiewali dla nas piękne kolędy oraz wszystkich tym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.