Osoby online

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 1633096

Legiony w niebie...
Wtorek, 10. Listopad 2020 22:42

W tym roku nasze uroczystości związane z Dniem Patrona Szkoły – Legionami Polskimi, przeniosły się do sieci. Była V edycja gry terenowej „O Legionach w Poroninie, czyli zagraj z historią”, był hymn szkoły, było wyjątkowo i patriotycznie! Wirtualna wędrówka śladami legionistów Piłsudskiego z pewnością zostanie w pamięci naszych uczniów na długie lata… Angażując się w obchody Dnia Patrona, uczniowie dotknęli historii i oddali swoisty hołd bohaterom, którzy przyczynili się do odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym świątecznym, refleksyjnym nastrojem. Z tej okazji przygotowaliśmy okolicznościowy filmik o Legionach Polskich Józefa Piłsudskiego. Z dumą prezentujemy Wam sylwetki ludzi, dzięki którym Polska znów pojawiła się na mapie! Zachęcamy do obejrzenia.

Nauczanie zdalne
Piątek, 23. Październik 2020 18:26

Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/2021
Niedziela, 18. Październik 2020 23:48

Wiem i potrafię - dokumenty
Środa, 09. Wrzesień 2020 23:49

DO POBRANIA:

Deklaracja uczestnictwa

Nowy rok szkolny, nowe możliwości
Czwartek, 03. Wrzesień 2020 13:51

Od 2 września rozpoczynamy rekrutację do mających się odbywać w najbliższych tygodniach zajęć dodatkowych dla dzieci z klas I-VIII Szkół Podstawowych w Gminie Poronin w ramach projektu „Wiem i potrafię” koordynowanego przez Gminę Poronin:

1. „Koduję i programuję” – seria zajęć z dziedziny programowania i robotyki.
  2. „Laboratorium wiedzy i doświadczeń” – seria zajęć z przedmiotów ścisłych opartych na eksperymentach i doświadczeniach laboratoryjnych.
  3. „Wsparcie na starcie” – seria zajęć wspomagających naukę oraz wyrównujących szanse edukacyjne poprzez indywidualne podejście do ucznia.

Wszystkie zajęcia będą się odbywały w godzinach pozalekcyjnych, w innowacyjnych salach chemicznych i informatycznych z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i wyposażenia.

Regulamin rekrutacji oraz szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariatach szkół.