logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Statystyki

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 536818
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home
Aktualności
XIII edycja Konkursu Literackiego „Na tatrzańskim szlaku” Drukuj Email
Niedziela, 04. Luty 2018 22:40

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych (w tym klas gimnazjalnych) województwa małopolskiego do udziału w XIII edycji Konkursu Literackiego „Na tatrzańskim szlaku”. W tym roku pragniemy w sposób szczególny upamiętnić Leopolda Staffa w 140. rocznicę jego urodzin. Mottem przewodnim konkursu są słowa poety:

Na górach jakieś dzieją się dziwy, przedziwy!
W skłębionych chmur bałwanach słońce się tumani…

Prace należy przysyłać do dnia 14 marca 2018 r., uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 kwietnia 2018 r.

Szczegóły regulaminu – w załączniku.


 
Piszemy po angielsku Drukuj Email
Poniedziałek, 05. Luty 2018 23:24

W tym roku szkolnym uczniowie z klas 7a i 7b wraz z panią Anną Skupień biorą udział w projekcie wymiany listów i kartek okolicznościowych w języku angielskim!! W ramach tego projektu uczniowie korespondują z uczniami klas 7 z Bydgoszczy i Wrocławia! Siódmoklasiści zgodnie przyznają, że taka korespondencja to świetna przygoda i z wielką niecierpliwością czekają na przesyłki od nowych koleżanek i kolegów.

 

 

 

 


 
Sto lat dla Babci i Dziadka Drukuj Email
Poniedziałek, 05. Luty 2018 23:38

Sto lat ! Sto lat! Gromko śpiewali uczniowie z klas I -III. W taki właśnie sposób chcieli wyrazić swoją miłość do Babć i Dziadków z okazji Ich święta. Najmłodsi uczniowie prezentowali swoje umiejętności w tańcu, śpiewie, skeczach i recytacjach wierszy. Szanowni Goście zaproszeni na tę uroczystość byli wyraźnie wzruszeni. Gratulujemy uczniom oraz paniom wychowawczyniom pomysłu na piękną uroczystość.

 

 

 

 


 
Gloria 2018 Drukuj Email
Poniedziałek, 05. Luty 2018 23:54

Nasi uczniowie wywalczyli II miejsce w XV Konkursie Jasełek Gloria 2018 w grupie starszej ( kategoria współczesna), organizowanym przez  Szkołę Podstawową nr 3 na Bystrem. Otrzymaliśmy cenne nagrody ufundowane przez burmistrza miasta Zakopane i starostę powiatu tatrzańskiego. Gratulujemy uczniom, s. Sylwanie oraz pani Magdalenie Kuchcie.

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Październikowa nagroda Drukuj Email
Wtorek, 06. Luty 2018 00:10

Geotermia Podhalańska zorganizowała konkurs plastyczno-ekologiczny, którego myślą przewodnią jest ochrona powietrza i środowiska naturalnego. Wśród 12 najlepszych prac z powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego, które  zilustrują kalendarz Geotermii na 2018 rok, znalazła się praca Michała Buńdy, naszego ucznia z klasy III b. Jego pracę będziemy mogli podziwiać przez 31 dni października. Gratulujemy.

 

 

 

 


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 63