Osoby online

Zgoda na przetwarzanie danych

Zapisy do 1 klasy na rok szkolny 2019/2020 Drukuj Email
Poniedziałek, 25. Luty 2019 23:10

Serdecznie zapraszamy do zapisania dziecka w dniu 5 marca 2019 r. (WTOREK) o godz. 1600 w auli Szkoły Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie (budynek sali sportowej).

Dokumenty niezbędne do zapisu (do wglądu):

1. Skrócony akt urodzenia dziecka.
  2. Dowody osobiste obojga rodziców /prawnych opiekunów.
  3. Dokument dziecka z numerem PESEL.

IV a w Urzędzie Gminy Poronin Drukuj Email
Wtorek, 26. Luty 2019 17:56

22 lutego klasa IV a miała nietypową lekcję wychowawczą. Wraz z wychowawczynią Anną Skupień udali się do Urzędu Gminy Poronin. Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak wygląda praca w naszym urzędzie oraz porozmawiać z najważniejszymi osobami na czele z Panią Wójt. To była bardzo pouczająca lekcja - może wśród uczniów klasy IV jest przyszły radny lub pracownik gminy, a może nawet Wójt.

Dziękujemy serdecznie Pani Wójt Anicie Żegleń za zaproszenie i umożliwienie zwiedzania. Dziękujemy Panu Stanisławowi Bafii, zastepcy Wójta i Panu Pawłowi Para, skarbnikowi gminy za poświęcony czas i odpowiedzi na wszystkie pytania. Dziękujemy wszystkim pracownikom gminy za serdecznie przyjęcie uczniów i zapoznanie ich ze szczegółami swojej pracy.

Zajęcia świetlicowe z językiem angielskim Drukuj Email
Wtorek, 26. Luty 2019 00:21

Kółko języka angielskiego pod opieką p. Anny Skupień przygotowało dla dzieci gry językowe. Pionkami byli sami uczniowie, którzy wykazując się znajomością słówek poruszali się po planszach. Nietypowy sposób nauki języka. Dzieci były bardzo zaangażowanie i chętne do gry, a uczniowie z kółka obiecują, że to nie ostatnie takie zajęcia.