Osoby online

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 615767

III Szkolnik na Grapie Drukuj Email
Niedziela, 10. Czerwiec 2018 08:53

W niedzielę  10 czerwca zapraszamy do naszej szkoły  na III Szkolnik na Grapie. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: występy muzyczne, teatralne i kabaretowe, pokazy ratownictwa, pyszne i zdrowe jedzenie, ciekawostki fryzjerskie i kosmetyczne, nietypowe rozgrywki sportowe … Jak zwykle gości obłużą nauczyciele w Caffe Belfer, a w Loterii Piąteczkowo będzie można wygrać rower! Zapraszamy już  od godziny 14.00. Do zobaczenia na boisku szkolnym.

Z wizytą w Chludowie Drukuj Email
Poniedziałek, 04. Czerwiec 2018 23:45

Wymiana uczniów trwa - nasi uczniowie spędzali czas w zaprzyjaźnionej szkole w Chludowie znajdującej się w Gminie Suchy Las koło Poznania. Zwiedzali Poznań, palmiarnię, ogród botaniczny, uczyli się jak bezpiecznie podróżować, wypoczywali na basenie i podczas gry w kręgle. Spotkali się z księdzem werbistą z Togo. Na dyskotece nawiązali nowe przyjaźnie. A to wszystko pod czujnym okiem pani Anny Bartol i pani Bożeny Filipiak. Szkoda było wyjeżdżać! Ale zobaczymy się wkrótce, bo uczniowie z Wielkopolski wkrótce przybędą z rewizytą.

Zapisy do świetlicy Drukuj Email
Piątek, 01. Czerwiec 2018 21:58

Zapisy do świetlicy na rok szkolny 2018 / 2019 w dniach od 4 do 20 czerwca.

Karta zgłoszenia w załączniku.

Mistrz Ortografii 2018 Drukuj Email
Poniedziałek, 04. Czerwiec 2018 23:25

Zapraszamy uczniów z klas III – VII szkół podstawowych oraz gimnazjów powiatu tatrzańskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu ortograficznego. Odbędzie się on w naszej szkole w dniu 11 czerwca 2018 roku o godz. 11.00. Szczegóły w regulaminie. Przypominamy o konieczności dostarczenia w dniu konkursu zgody na przetwarzanie danych osobowych – formularz w załączniku. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w konkursie.

IV Maraton Czytania „Czytam, bo tak!” Drukuj Email
Czwartek, 24. Maj 2018 13:46

Książka żyje tyle razy, ile została przeczytana …

W dniu 25 maja 2018 r. w pociągu Podhalańskiej Kolei Regionalnej relacji Nowy Targ – Zakopane odbędzie się IV Maraton Czytania „Czytam, bo tak!” organizowany przez naszą szkołę we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury oraz Gminną Biblioteką Publiczną. Rozpoczynamy o godz. 12.00 na stacji kolejowej w Poroninie, a rozkład jazdy Maratonu podajemy w załączniku.

Impreza ta organizowana już od kilku lat na terenie Gminy Poronin jednoczy społeczność lokalną wokół idei propagowania czytelnictwa.  Maraton trwa 12 godzin (od południa do północy), podczas których nasi uczniowie, nauczyciele, rodzice, przedstawiciele samorządu lokalnego oraz inne osoby zaprzyjaźnione ze szkołą czytają na głos wskazaną przez organizatorów literaturę.

Pan Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego objął honorowym patronatem tegoroczną edycję Maratonu Czytania „Czytam, bo tak!”

Wierzymy, że ta forma imprezy zachęci wszystkich do podróży koleją z nieodłącznym towarzyszem – książką. Bądźcie w tym dniu z nami! Przygotowaliśmy niespodziankę!