Osoby online

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 1025187

Klasy 6 na kręglach z okazji Mikołajek
Niedziela, 08. Grudzień 2019 22:56

Wycieczka do kopalni soli w Bochni
Czwartek, 05. Grudzień 2019 22:02

Wykonanie prac na I Jarmark Świąteczny w Poroninie
Poniedziałek, 25. Listopad 2019 22:40

Grupa wolontariatu Szkoły Podstawowej im. Legionów polskich w Poroninie zaprasza wszystkich uczniów i ich rodziny do wykonania ozdób światecznych, które będą szprzedawane podczas I Jarmarku Świątecznego w dniach 13 - 15 grudnia 2019r. przy GOK w Poroninie.

Prosimy o włączenie się do akcji. Można wykonać ozdoby świąteczne, stroiki, kartki, pierniczi i inne. Wykonane prace należy dostarczyć wychowawcom do dnia 9 grudnia.

Mobilna wystawa Centrum Nauki Kopernik w Zębie
Poniedziałek, 25. Listopad 2019 22:11

Volunteering- the choice for better change
Niedziela, 17. Listopad 2019 20:44

8.11.19 r. nasi uczniowie klas V, VI a oraz VIII b wraz z opiekunami p. Renatą Tragarz, ks. Sławomirem, p. Eweliną Rzadkosz oraz p. Rafałem Łukaszczykiem uczestniczyli w Projekcie pt. "Volunteering- the choice for better change". Jest to międzynarodowa wymiana młodzieży z Hiszpanii, Litwy, Łotwy i Polski, której celem jest krzewienie wolontariatu. Poprzez swoje działania kształtują i rozwijają postawy prospołeczne.

Integracja odbyła się w budynku straży pożarnej w Poroninie. Organizatorem i gospodarzem projektu była Fundacja TAK - Twórczy, Aktywni, Kochający. Jak widać na załączonym filmiku oraz zdjęciach - bawiliśmy się świetnie. Dziękujemy za zaproszenie i cenną lekcję niesienia bezinteresownego dobra!

Relacja wideo