Osoby online

Środa, 09. Wrzesień 2020 23:49

DO POBRANIA:

Deklaracja uczestnictwa

Nowy rok szkolny, nowe możliwości
Czwartek, 03. Wrzesień 2020 13:51

Od 2 września rozpoczynamy rekrutację do mających się odbywać w najbliższych tygodniach zajęć dodatkowych dla dzieci z klas I-VIII Szkół Podstawowych w Gminie Poronin w ramach projektu „Wiem i potrafię” koordynowanego przez Gminę Poronin:

1. „Koduję i programuję” – seria zajęć z dziedziny programowania i robotyki.
  2. „Laboratorium wiedzy i doświadczeń” – seria zajęć z przedmiotów ścisłych opartych na eksperymentach i doświadczeniach laboratoryjnych.
  3. „Wsparcie na starcie” – seria zajęć wspomagających naukę oraz wyrównujących szanse edukacyjne poprzez indywidualne podejście do ucznia.

Wszystkie zajęcia będą się odbywały w godzinach pozalekcyjnych, w innowacyjnych salach chemicznych i informatycznych z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i wyposażenia.

Regulamin rekrutacji oraz szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariatach szkół.

Aktualna lista uczniów klasy pierwszej
Piątek, 28. Sierpień 2020 17:30

Procedury związane z rozpoczęciem roku szkolnego
Piątek, 28. Sierpień 2020 17:22

Uczniowie wchodzą o wyznaczonej godzinie, dezynfekują dłonie, wchodzą w maseczkach i kierują się do swojej sali. Zajmują wolne miejsce w miarę możliwości przy wolnym stoliku, mogą ściągnąć maseczki.

W razie  pojawienia się przed wejściem do szkoły w tym samym czasie dużej grupy uczniów ustawiają się oni w kolejce, zachowując dystans społeczny - 1,5 metra.

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego rodzice uczniów klas II – VIII proszeni są o pozostanie  na boisku szkolnym  z zachowaniem dystansu społecznego. Do budynku szkoły wchodzą tylko osoby w celu załatwienia niezbędnych spraw z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i rygoru sanitarnego.

Godzina 9.00 – msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego.

Godzina 10.00 – rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas I – sala sportowa.

Uczniowie klasy I a wraz z rodzicami wchodzą wejściem głównym do budynku sali sportowej, uczniowie klasy I b i ich rodzice wchodzą wejściem do przewiązki i przechodzą na salę gimnastyczną. Cały czas należy stosować się do zasad rygoru sanitarnego. Obowiązkowa dezynfekcja rąk oraz założone maseczki.

Osoby, które nie zastosują się do rygoru sanitarnego, nie mogą przebywać na terenie szkoły.

Lista uczniów przyjętych do klas I znajduje się na stronie szkoły.

Wskazówki dla rodziców i uczniów
Wtorek, 25. Sierpień 2020 12:50