Osoby online

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 639252

Nasi gimnazjaliści bezkonkurencyjni w egzaminach zewnętrznych Drukuj Email
Czwartek, 30. Sierpień 2018 22:36

W roku szkolnym 2017 / 2018 - 38 uczniów naszego gimnazjum pisało egzamin zewnętrzny organizowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Osiągnęliśmy bardzo wysokie wyniki nie tylko na tle Gminy Poronin, ale również na tle powiatu tatrzańskiego i województwa małopolskiego. Kolejny raz znaleźliśmy się w czołówce szkół w powiecie tatrzańskim. Kilkoro uczniów uzyskało maksymalne wyniki (100%) z poszczególnych części sprawdzianu lub egzaminu. Klasa III a gimnazjum okazała się najlepszą klasą w gminie Poronin w egzaminach zewnętrznych. Uczniowie tej klasy wraz dyrektor Zofią Chowaniec oraz wychowawczynią Anitą Żegleń zostali zaproszeni na uroczyste podsumowanie roku szkolnego do Urzędu Gminy Poronin. Serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową informacją.

Podsumowanie wyników w nauce w roku szkolnym 2017/2018 Drukuj Email
Czwartek, 30. Sierpień 2018 22:06

Z wielką przyjemnością przedstawiamy listę najlepszych uczniów w Szkole Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie w roku szkolnym 2017/2018. Na liście znalazły się nazwiska uczniów, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75 oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie. W szkole podstawowej najlepszy wynik uzyskała: Zuzanna Rumian (VI a), a w gimnazjum Wiktoria Tragarz z klasy G II.

W zestawieniu umieszczono również nazwiska uczniów, którzy mogą pochwalić się stuprocentową frekwencją. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z informacją o najwyższych średnich i najwyższej frekwencji poszczególnych klas. Serdecznie gratulujemy osobom wyróżnionym i zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

(na zdjęciu Wiktoria Tragarz)

Najlepsi uczniowie 2017/2018

średnie klas i frekwencja 2017/2018

III Szkolnik na Grapie Drukuj Email
Niedziela, 10. Czerwiec 2018 08:53

W niedzielę  10 czerwca zapraszamy do naszej szkoły  na III Szkolnik na Grapie. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: występy muzyczne, teatralne i kabaretowe, pokazy ratownictwa, pyszne i zdrowe jedzenie, ciekawostki fryzjerskie i kosmetyczne, nietypowe rozgrywki sportowe … Jak zwykle gości obłużą nauczyciele w Caffe Belfer, a w Loterii Piąteczkowo będzie można wygrać rower! Zapraszamy już  od godziny 14.00. Do zobaczenia na boisku szkolnym.

Z wizytą w Chludowie Drukuj Email
Poniedziałek, 04. Czerwiec 2018 23:45

Wymiana uczniów trwa - nasi uczniowie spędzali czas w zaprzyjaźnionej szkole w Chludowie znajdującej się w Gminie Suchy Las koło Poznania. Zwiedzali Poznań, palmiarnię, ogród botaniczny, uczyli się jak bezpiecznie podróżować, wypoczywali na basenie i podczas gry w kręgle. Spotkali się z księdzem werbistą z Togo. Na dyskotece nawiązali nowe przyjaźnie. A to wszystko pod czujnym okiem pani Anny Bartol i pani Bożeny Filipiak. Szkoda było wyjeżdżać! Ale zobaczymy się wkrótce, bo uczniowie z Wielkopolski wkrótce przybędą z rewizytą.

Zapisy do świetlicy Drukuj Email
Piątek, 01. Czerwiec 2018 21:58

Zapisy do świetlicy na rok szkolny 2018 / 2019 w dniach od 4 do 20 czerwca.

Karta zgłoszenia w załączniku.