Osoby online

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 633679

Egzamin na kartę rowerową Drukuj Email
Wtorek, 26. Czerwiec 2018 09:57

Kolejny egzamin teoretyczny i praktyczny (oba w jednym dniu) odbędzie się w ostatnim tygodniu sierpnia. Dokładny termin zostanie podany wcześniej na stronie internetowej szkoły.

III Szkolnik na Grapie Drukuj Email
Niedziela, 10. Czerwiec 2018 08:53

W niedzielę  10 czerwca zapraszamy do naszej szkoły  na III Szkolnik na Grapie. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: występy muzyczne, teatralne i kabaretowe, pokazy ratownictwa, pyszne i zdrowe jedzenie, ciekawostki fryzjerskie i kosmetyczne, nietypowe rozgrywki sportowe … Jak zwykle gości obłużą nauczyciele w Caffe Belfer, a w Loterii Piąteczkowo będzie można wygrać rower! Zapraszamy już  od godziny 14.00. Do zobaczenia na boisku szkolnym.

Z wizytą w Chludowie Drukuj Email
Poniedziałek, 04. Czerwiec 2018 23:45

Wymiana uczniów trwa - nasi uczniowie spędzali czas w zaprzyjaźnionej szkole w Chludowie znajdującej się w Gminie Suchy Las koło Poznania. Zwiedzali Poznań, palmiarnię, ogród botaniczny, uczyli się jak bezpiecznie podróżować, wypoczywali na basenie i podczas gry w kręgle. Spotkali się z księdzem werbistą z Togo. Na dyskotece nawiązali nowe przyjaźnie. A to wszystko pod czujnym okiem pani Anny Bartol i pani Bożeny Filipiak. Szkoda było wyjeżdżać! Ale zobaczymy się wkrótce, bo uczniowie z Wielkopolski wkrótce przybędą z rewizytą.

Zapisy do świetlicy Drukuj Email
Piątek, 01. Czerwiec 2018 21:58

Zapisy do świetlicy na rok szkolny 2018 / 2019 w dniach od 4 do 20 czerwca.

Karta zgłoszenia w załączniku.

Mistrz Ortografii 2018 Drukuj Email
Poniedziałek, 04. Czerwiec 2018 23:25

Zapraszamy uczniów z klas III – VII szkół podstawowych oraz gimnazjów powiatu tatrzańskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu ortograficznego. Odbędzie się on w naszej szkole w dniu 11 czerwca 2018 roku o godz. 11.00. Szczegóły w regulaminie. Przypominamy o konieczności dostarczenia w dniu konkursu zgody na przetwarzanie danych osobowych – formularz w załączniku. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w konkursie.