Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane jest w polską tradycję. Tegoroczne przedstawienie odbyło się 22 grudnia 2022 r. w gościnnych progach Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie - za co serdecznie dziękujemy.

Młodsi uczniowie naszej szkoły z klas I-III oraz IV-V wprowadzili nas w piękny, świąteczny klimat.
Wyjątkowe, symboliczne przedstawienie jasełkowe miało za zadanie - przybliżyć okoliczności narodzin Pana Jezusa, a także było dla nas wszystkich lekcją przypominającą o wzajemnym szacunku, empatii. Był to czas zadumy i refleksji nad naszym postępowaniem na co dzień, hierarchią wartości, dobrymi wyborami.

Ukłony i podziękowania dla Siostry Bereniki za ogrom pracy, przygotowanie dekoracji, strojów oraz Pani Eweliny Rzadkosz za pomoc siostrze w przedsięwzięciu teatralnym.
Na zakończenie spotkania głos zabrała Pani Dyrektor Katarzyna Budyn, która w swojej wypowiedzi odniosła się do widowiska i złożyła społeczności szkolnej serdeczne życzenia świąteczno - noworoczne, przepełnione nadzieją, ciepłem i dobrem, którego każdy z nas potrzebuje w tych trudnych czasach...
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, obfitości łask od Bożej Dzieciny i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku!

Zdjęcia wykonane sprzętem zakupionym w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości