Adres: ul. Piłsudskiego 34, 34-520 Poronin
tel: 18 207 41 86

Grono pedagogiczne stanęło na wysokości zadania, by Dzień Kobiet, jak na święto przystało - świętować! 8 marca 2023 r. aula szkoły wypełniła się wyjątkowymi gośćmi.

Na Kobiece wydarzenie przybyli, m.in:
Pani Wójt Anita Żegleń wraz z Panią Anną Zasadą i Panią Barbarą Polak, Pani Dorota Tokarczyk - Dyrektor Gminnego Przedszkola w Poroninie, emerytowane Panie Dyrektor naszej szkoły - Pani Zofia Chowaniec oraz Pani Władysława Tragarz,
Siostry Michalitki z Przedszkola bł. ks. Bronisława Markiewicza w Poroninie oraz rodzice, dziadkowie i sympatycy naszej szkoły.
Dziękujemy za Państwa obecność i wspólną zabawę!
Podczas imprezy mieliśmy przyjemność posłuchać koncertu młodych i zdolnych Śpulanderów, śpiewaliśmy karaoke, nie zabrakło  konkursów, np. Familiady, Tak to leciało, a także zabaw i degustacji czekolady. Przed wejściem do auli można było skorzystać z  Fotobudki. Po czekoladowej rozpuście trenowaliśmy z Chodakowską... yyy z Panią Jowitą w ramach akcji "Rusz Biodrem" 😅.
Wisienką na torcie był taniec Wednesday Adams w wykonaniu naszych uczniów i nauczycielek oraz skecze i wiele, wiele innych atrakcji... Kto był, ten wie! 🍫👁️
Dziękujemy organizatorom, na czele z Panią Dyrektor Katarzyną Budyn oraz Panią wicedyrektor Jadwigą Krzos, za moc świetnej zabawy i humoru! Dziękujemy naszemu niezawodnemu konferansjerowi Panu Jackowi Kuciowi - za mistrzowskie prowadzenie spotkania. Wszystkim nauczycielom, uczniom, absolwentom i sympatykom szkoły za zaangażowanie podczas występów i zabaw. Tak można świętować każdego dnia, prawda Drogie Panie?
Życzymy Wam jeszcze raz - wszystkiego najlepszego, pogody ducha, siły, spokoju i chwil na odpoczynek oraz realizację swoich marzeń! 🌷😍

Zdjęcia wykonane sprzętem zakupionym w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości