Adres: ul. Piłsudskiego 34, 34-520 Poronin
tel: 18 207 41 86
Pożegnanie nauczycieli

W ostatnich dniach podczas posiedzeń rad pedagogicznych oficjalnie pożegnano nauczycieli, którzy zakończyli swoją wieloletnią pracę w SP im. Legionów Polskich w Poroninie.

Na zasłużoną emeryturę odchodzą w tym roku szkolnym dwie wspaniałe panie z nauczania początkowego: Pani Anna Bartol (po 37 latach pracy w zawodzie) oraz Pani Barbara Kosińska (39 lat jako nauczyciel). Chcemy również poinformować, że od 1 września nie zobaczymy w naszym szkolnym gronie Pana Radosława Fiedlera - szkolnego pedagoga. Pan Fiedler obejmuje stanowisko dyrektora w innej szkole. Jesteśmy dumni, bardzo się cieszymy, ale nie ukrywamy, że będzie nam brakowało tak doświadczonego i profesjonalnego specjalisty!
Uroczyste spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze.
Pani Dyrektor Zofia Chowaniec ze wzruszeniem dziękowała swoim pracownikom za rzetelne i solidne wykonywanie wszystkich powierzonych obowiązków, za zaangażowanie w życie szkoły, za współpracę i piękne wspomnienia!
Wśród podziękowań nie zabrakło głosu przedstawicieli Rady Rodziców oraz grona pedagogicznego.
"Marzenia nie mają daty ważności", dlatego pełni uznania życzymy Szanownym Paniom zasłużonego odpoczynku, niech będzie to czas nadal aktywny i pełen wyzwań. Oby życie było najpiękniejsze, właśnie teraz - bez ograniczeń czasowych. Panu Radosławowi Fiedlerowi serdecznie gratulujemy awansu zawodowego, całym sercem wspieramy i życzymy powodzenia.
Dbajcie o siebie, spełniajcie się i nie zapominajcie o nas !!!