Adres: ul. Piłsudskiego 34, 34-520 Poronin
tel: 18 207 41 86
szkolaporonin@poronin.pl

15 listopada 2023r. w naszej szkole odbył się apel inauguracyjny, rozpoczynający Festiwalu Nauki im. prof. Franciszka Łukaszczyka. Pan Jacek Kuć przypomniał zgromadzonym na auli sylwetkę profesora – wybitnego lekarza, pioniera radiolecznictwa. Pani Dyrektor przekazała uczniom informacje na temat przebiegu festiwalu. Przed nami miesiąc pełen wrażeń, doświadczeń i wyjątkowych przeżyć związanych z poznawaniem świata nauki. Już w najbliższych dniach rozpoczniemy warsztaty i zajęcia tematyczne oraz eksperymenty i pokazy prowadzone nie tylko przez nauczycieli naszej szkoły, ale również Lasy Państwowe, Małopolskie Centrum Cogiteon, TPN.

Zdjęcia wykonane sprzętem zakupionym w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości